" ...MAGNUM EST STARE IN DANUBII RIPA ...VELIČANSTVENO JE STAJATI NA OBALI DUNAVA (Plinije mlađi)" - by Skipper.rs
0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.
materijal se zoev Soteks i slizu z apravljenje tasni i ranceva.. [
Nije za pravljenje ranceva ,to je ono gde ranceri cuvaju krave, nego za pravljenje ranaca.
nudio mi je rajfislus
Maislim da je materijal super ali da su jastuci trebali da budu manji ili prostepani jer imam utisak da ce se razvuci u toj duzini jako brzo.Cena je povoljna . :good:
kapetane možda je sad kasno da ti kažem ali za postavljanje lamperije postoje žabice koje se postavljaju u utore ,tako da se nevidi ni jedan šraf. Ovo kod tebe izgleda baš bljak. Nadam se da su bar prohromski. :nono:
Materijal koji ste koristili se zove imitacija mikrofibera dobar je za brod cista sintetika malo se presijava i lici na plis .Tako se to kaze ako jeodvojen naslon i tako sasiven onda je to jastuk.Najvise bih vam samo predlozio da na stolu obavezno stavite falcovane lajsne ai da ih malo zaoblite bice onda super. :yahoo:
nemoj kapetane uspravne daske , leba ti , ubićeš se. Reši to klizanje pomoću čičak trake