Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!
Pozdrav od Zileta
MiletaStamat:
Žile, Marko uz Nove Pazove, na forumu je Mare, prodaje jedan gliser sa motorom, Možda da se čuješ sa njim i pogledaš to. Ne znam koji je model, ali zanimljiv čamac, ima i kabinu.
Nadjoh par sličica navedenog čamca. Mare reče da ga ceni 3500 sa motorom, sad da li je fiksni ili nije to češ ako budeš zainteresovan videti sa njim.
Drivee:
To je za nekog ko ide na vodu 1 u 2 nedelje. Bez 40l benizna i ne polaziti..
Zile-nbg:
Hvala svima na savetima, videcemo sta ce biti.
Za sada, svi koji prave metalne tabanase legalno, tj sve regularno sa papirima su zauzeti do avgusta/septembra u najboljem slucaju.
Savete slusam i uvazavam, ali uvek je borba da li uzeti nesto sto zelis ili nesto sto bi trebalo da je pametno upavusi
Videcu jos, pravim kombinacije, zovem i za nove i za polovne, pa cemo videti. Ziveli flasica
Drivee:
Uvek se uzma nesto sto je pametno, jer ono sto zelis ti izadje na kraju kroz nos.
Zile-nbg:
Svaka cast svakome ko uvek slusa razum, a ne srce, kod mene to tesko ide roll4
Najradije bih da uzmem metalni camac, ali kao sto rekoh, najranija isporuka je avgust. Sto se tice plasticnih, meni se najvise svideo Nelt 506 sa konzolom, oni mu tepaju Lux, ali tu ide motor sa kratkom cizmom.
Pa onda gledam da ne uzmem nov motor sa kratkom cizmom, to je bacanje para, gledam polovne, ali je ponuda mrsava. Isao sam i do Ratka Galija Nautika na Adi, ima jedan Suzuki 20ks relativno nov, zaista ocuvan, elektro start, komande, rezervoar, sve kako treba 2500e.
Na oglasima nista pametno nisam nasao osim sto mi je Bojan prosledio, a meni je promako, oglas za Hutera 535 sa dosta opreme i reg.prikolicom, mercury 20ks na rucku 5300e je polazna cena.
Gledam, razmisljam, merim, merim, merim, nikako da presecem, jer se nista ne uklapa u ono sto sam zamislio...
Kao sto pise na jednom grafitu "teska vremena, a ja tezak tip" 56568
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju