E, ovako treba... > Plovila

Zagrizao sam i to bas....

<< < (2/17) > >>

broker975fx:
Za talk ne znam ali kapiram da mu visak nece smetati, sto se tice noge na motoru, mozes da kupis ili pravis adapter koji podigne motor, ja imam na camcu i totalno ok to funkcionise

dalivul:
Hvala na  savetu.
Imas  li  ideju  gde  se  moze  kupiti  taj  adapter?
Voleo bih  da  kupim  i  da  ga  ikoristim   kad  nadjem  neki  jaci  motor,  koji  ce  biti  isto  sa  duzom  cizmom 
Koliko  mogu  da primetim  da  ih ima  vise  sa  duzom cizmom  i  da  su  trazeniji  nego sa  kratkom

Postoji li  mogucnost  da  se  iskljuci  ova  opcija  sa  verifikacijom ? mnogo  se  lose  vidi  i  ide  na  zivce....

MiletaStamat:
To je, mislim, samo na početku. Kad budeš više koristio Forum i slao poruke to će prestati.

Zoran T:
Talk ti sluzi prilikom pakovanja camca tj sprecava komore iznutra da se slucajno medjusobno zalepe...
     Ako je predvidjena kratka noga trazi kratku nogu pogotovo za jaci motor...adapter vrsi posao i sluzi dok ne nadjes odgovarajuci motor ili camac...duga noga stvara vece opterecenje od kratke po krmenoj dasci bez obzira na adapter ili bez a posto je gumenjak u pitanju gde je daska lepljena za komore trazi kratku nogu...

Bakara:
Pozdrav, verifikacija ce nestati mozda posle pete poruke.

A za nogu, poslusaj Zokija. Nije isto, imao sam dugu nogu na proslom camcu i montirao sam motor preko adaptera koji je podize, i tek je onda sve radilo kako treba. Mislim da adapter nije bas najsrecnije resenje za gumenjak jer ce ti motor biti visoko postavljen pa nece biti zgodno za upravljanje, a mozda bi takva konfiguracija i dodatno opterecivala zrcalo..  sha

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju