E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA

Naper kod Konjskog ostrva

<< < (3/8) > >>

broker975fx:
Pa uglavnom je u pitanju opsta letargija i degeneracija svih nas a i pre nas. Ovi posle nas realno i tuzno su isti kao i mi i to ti je to. Trajno to obelezeti nije bas lagano, granje i djubre a posebno led bi ga brzo odenelo. E sada neka privatna akcija da se to obelezi barem u jeku sezone pa da traje koliko traje bi se mogla odraditi bez ikakvih dozvola saglasnosti i slicnih stvari. Jesan camac, dve kante, malo kanapa i dve kamencuge. Problem je sto bi trajalo par dana a onda bi nestalo.

broker975fx:
Radi bezbednosti evo skice polozaja. Skicu je napravio Moma Seva. Posto je covek godinama na toj lokaciji obitavao i vukao tuda mreze za predpostaviti je da je polozaj tacan.

broker975fx:
E sada ova njegova skica se razlikuje po plozaju u odnosu na ovu prvu sa pocetka teme. U svakom slucaju zajednicko i za jednu i za drugu je da se ne traba priblizavati spicu i drzati se ili leve ili desne strane prolaza

neptun:
bas sam juce video jednu manju jedrilicu kako se tu nasukala, ja znam za to kamenje pa zaobilazim, ali sam se ipak iznenadio kako je daleko od ostrva taj kamen. mozda 80m uzvodno od spica ostrva.

broker975fx:
Ako hocete da se organizujemo i snimimo lokaciju i probamo tacno da ucrtamo polozaj ja sam za, realno treba nam camac i veslo ( moze moj ) i malo kvalitetniji sonar sa gps-om i da konacno resimo misteriju.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju