E, ovako treba... > Plovila
Plastika vs Alemanijum
dača:
djen-eral je zato sto i njegovo ime pocinje sa djen-a , ali ti si bio van zemlje pa si malo pino neke cudne cigare ...ali nema veze ti si nas drug :taunt:
vidi ti blagos meni kako stoje stvari sa kempiem ?
budens72:
ne pravi se kontrašvanc zbog jačih motora... već zbog slabijih, da bi lakše izglisirali..... :slow_en:
dača:
mislio si dačeral :lol: :lol: :lol:
budens72:
:taunt: :taunt: :taunt:
kemppi:
--- Citat: Pingvin44 27, 10, 2011, 12:56:46 posle podne --- On ga inace pravi sa jednom velikom komorom pozadi al je onaj sto kod Buse stoji napravljen sa dve pozadi po posebnom zahtevu kupca.
--- Kraj citata ---
Mislim da su nazad dve komore dosta prakticnije od jedne,jeste da je teze napraviti,ali bolji je pristup motoru,lakse je namestiti motor,komotnije je upravljati, a i vise mesta ima u dve komore nego u jednoj.Ustvari neznam zasto i prave jednu komoru,dali uopste ima neku prednost,jer je vecina camaca sa jednom komorom.
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju