Nautika opšta... > EKOLOGIJA

Pomor u Savi!

<< < (3/4) > >>

MiletaStamat:
Naravno slažem se sa svima vama, poslao sam ja još par mejlova na par drugih adresa, čisto iz revolta, i njihovog nemara. Da mogu zatrpao bi ih porukama pismima toliko da im se dosadi i jednog dana stvarno nešto urade na tom planu. Ako im se na taj način može uopšte dosaditi,

STG:
Do sada X puta dokazano u praksi da niko tu nece mrdnuti...

STG:
http://rs.n1info.com/Vesti/a665058/Cukaricki-rukavac-uginula-riba-smrad.html

BataVoja:
Ja mislim kad sklone tramvajski most na Savi da će se sve rešiti, jer to je prioritet ove vlasti. Kakvo zagađenje, pomor riba. Pa i ljudi polako umiru sa zagađenjem vazduha, pre dva dana smo bili treći u svetu, "Pa Šta", što bi rekao jedan čovek.

mesechar:
Izvor trovanja mogao bi se naci za pola sata ...kada bi komunalni inspektori posli uz Topciderku ( samo da otsrafe one plekane skenere na krovovima svojih mocnih  4x4 azdaja anglo saxonskog porekla i topciderka trophy mogao bi da pocne) a i nije tesko utvrditi koja je materija u pitanju.
Realno ekipi na vlasti to sada po prioritetima ne postoji kao problem ...cak sta vise smatraju to win win kombinacijom jel leeepo je to zemljiste pa kad rese da otmu hipodrom ,Cukaricki rukavac i prostor do secerane bice to jos jedna akcija SrEDjiVaNJa priobalja jer tu su i onako bili samo pacovi zmije i narkomani.( Sava Mala RIP)...Kanalizacija ce samo dobiti novu lepsu i vecu cevku da ide dalje niz Savku....hemiski sastav ostaje nepromenjen..... Komunalna policija i onako ima pune ruke posla treba poapsiti onolike ulicne dilere futoskog kupusa i ivanjickog krompira....jer to jevropa bas insistira ....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju