Ribolov > Ribolovačka Čarda - Mesto za kafanske priče
Vreme je da naučimo
budens72:
--- Citat: Kapetan 15, 03, 2009, 23:09:41 posle podne ---
--- Citat: budens72 15, 03, 2009, 22:55:44 posle podne ---Koliko znam zabranjeno je sidrenje i pecanje na plovnom putu i to stoji u zakonu,a to je sasvim normalno.A da će ribolov iz čamca biti zabranjen,prosto nema osnova.Totalna glupost!!! A kakva nam je država, svašta se može očekivati
--- Kraj citata ---
onda cemo van plovnog puta , a ja drzavu nisam video na ovim prostorima ...
--- Kraj citata ---
ni ja...živeli :drinks:
Kapetan:
provredni ok...
mossi:
Dule, svaka čast na postovima i stavu!
:drinks:
Ja se vežbam da ćutim ali me nešto ne ide.. :suicide:
Kapetan:
cutanje retko kada donosi boljitak...
ПЕЦОВ:
--- Citat: Dule 20, 04, 2009, 01:34:30 pre podne ---Danas sam dobio potvrdu. :(
Nema nikakve izmene u zakonu. I dalje će se ribariti, krasti riba, nastaviti bahat izlov ribe. Kontrolisaće se sportski ribolovci da bi se eventualno naplatila dnevna dozvola i time se završava sva priča oko savesti i obraza onih koji su reke dali u zakup privatnim firmama čiji su vlasnici nepoznati, ili poznati ali nedostupni.
Takvi zakupci imaju pravo da izdaju dozvole za sportski i za privredni ribolov, kvote ne postoje, ograničenja ne postoje.
Nama ostaje nada da će do sledeće godine nekome ipak pasti dlaka sa glave zbog ovakvih stvari.
--- Kraj citata ---
Nama ostaje nada da će do sledeće godine nekima ipak pasti glave zbog ovakvih stvari
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju