E, ovako treba... > Brodogradnja

Izrada camca od kompozita

<< < (2/4) > >>

maverick:
Lijepo izgleda...sta si uradio s prijelazima gdje si stavljao traku izvana i iznutra...brusio na nulu ili kitovao....ili si ostavio onako kako je na zadnjoj slici prije farbanja

BORA-D.T.D.:
Fiberglas trake se ne smeju brusiti. Kituje se ceo trup spolja i iznutra da bi se ,,sakrile" trake i ostale neravnine koje se javljaju na speru posle višeslojnog premazivanja epoksidnom smolom.

zankiki:
Koliko to vremena oduzme?

BORA-D.T.D.:
Kitovanje i brušenje čamca je isto kao i kod auto limarije. Ako se želi kvalitetna površina onda se obe radnje moraju ponoviti više puta.

BORA-D.T.D.:
U subotu 23.07.2016god. camac je spusten u vodu u Kovinskom Dunavcu. Posle kacenja Tomos 4 obavljena je probna voznja po Dunavcu sa dve osobe. Bilo je pravo uzivanje gledati kako camac klizi po vodi kao kajak ili kanu. Moj uttisak je da je camac lep a u plovne osobine nisam ni sumnjao.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju