Nautika opšta... > Nautički priručnik

Mimoilazenje brodova[POMOC]

<< < (3/4) > >>

zorter:
Lazo, Kapetane, nisam rekao da niste u pravu, vec da ne zbunite coveka.
A i Njegoseva opaska ide u prilog. Covek ce ploviti po jezeru a i tamo nema nizvodno/uzvodno. Pitace ga komisija sta je po njemu uzvodno a sta nizvodno. Moze da ga kosta ispita.

Ne vidim razlog ovakvog stava

"Druga je stvar ako nešto od onog što smo napisali nije tačno - tada bih razumeo reakciju. Ovako ..."

"zorter, prve dve stavke koje sam napisao su apsolutno "morske" a i recne... ako imas nesto da dodas i pomognes izvoli ..."

Mislim da sam dovoljno pomogao. Da covek ne prica na ispitu ono sto ga nisu ni pitali.

njegos68:
  AU Zorteru,nece ga pitati nista... Odrzace im kratko predavanje na tu temu,ispisati po tabli,... i onda im dati neki test...samo dileja ne polozi.. Ja jos nisam cuo da je neko pao na tom ispitu,jedino ako je neko pokusao da se zajebava..e onda je sam kriv  kazna

zorter:
Ja ne znam kakva je situacija na ispitu, ali čim je čovek tražio pomoć verovatno se boji da može "pasti" na ispitu.

Bećar:

--- Citat: zorter  12, 05, 2013, 14:32:19 posle podne ---A bre Lazo, a i ti Kapetane, o kom uzvodno/nizvodno govorite. Covek zivi i polaze na moru.


--- Kraj citata ---

Zamislite scenu na polaganju testova za vožnju automobila...
 "Koliko je ograničenje brzine na auto putu ? " a vi napišete da nije ni potrebno da znate pošto ćete auto voziti  u vašem selu.
Nije loše da čovek zna pravila plovidbe i na moru i reci (možda će krenuti uzvodo Bojanom  25648)

njegos68:
 Stijepović je dosad položio za UMČ ,ako je mislio...  harm

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju