Autor Tema: Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta  (Pročitano 3098 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BORA-D.T.D.

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 323
  • www.mojaladja.com
Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta
« poslato: 25, 07, 2011, 15:55:28 posle podne »
Gospodine ,,ZORTERU" ne mogu da verujem da ste izbrisali temu pod naslovom ,,Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta" koju sam postavio u aprilu prošle godine. Tema je upotpunosti nautičarska, poziva na saradnju u vezi gradnje plovila i uverio sam se da ima dosta ljudi koje to zanima. Temi nije istekao rok trajanja, što bi vama dalo za pravo da je brišete. Zbog čega ste to učinili?

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta
« Odgovor #1 poslato: 25, 07, 2011, 21:43:48 posle podne »
Boro, stvarno se izvinjavam ako sam obrisao nesto sto je aktuelno.

Rukovodio sam se vremenom postavljanja tema. Uglavnom sam uklanjao teme iz RECYCLE BIN-a da ne bi opterecivalo server i teme iz "Vesti sa portala" starije od sedam dana (tako smo se dogovorili).

Hajde obnovi oglas i nema problema, bar ce se znati da je jos aktuelan poziv na saradnju.

Srdacan pozdrav uz jos jedno iskreno izvinjenje. :good: :drinks:

Van mreže BORA-D.T.D.

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 323
  • www.mojaladja.com
Odg: Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta
« Odgovor #2 poslato: 26, 07, 2011, 07:46:38 pre podne »
Hvala na uvažavanju mog obrazloženja.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta
« Odgovor #3 poslato: 26, 07, 2011, 09:12:22 pre podne »
boro kada smo ponovo razradili temu ajde malo o uslovima i slicno sta treba koja plovila i t d



Van mreže BORA-D.T.D.

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 323
  • www.mojaladja.com
Odg: Tražim partnera za proizvodnju plovila od drveta
« Odgovor #4 poslato: 26, 07, 2011, 10:25:05 pre podne »
Evo obrisanog posta:
Citat: BORA-D.T.D.  07, 04, 2010, 13:07:57 pm
           Vlasnik sam firme koja planira proizvodnju plovila od drveta(špera) dužine do 9,0m. Izgrađena je radionica površine 210 m2 na placu od 11,50 a. Uloženo je 55.000 E. Za početak proizvodnje nedostaje još 15-20.000 E. Tražim partnera koji može i hoće da udruži nedostajući novac za udeo u vlasništvu firme. Dopunske informacije preko E-malia,                     
                                                                                                                                                                                                                  BORA-D.T.D.

Partnera nisam našao, ali i pored toga počeo sam sa sinom izradu plovila Harbor Master Displacement (HMD 19) po projektu firme www.bateau.com. O tome je pisano u rubrici ,,Stigao sam" pod naslovom HMD 19.
Posedujem i otkupljene projekte za čamac Garveu flex od firme www.boatplans.dk i projekat Pilotine od firme Van De Stadt Design (ovaj projekat je kupljen 1989god. i ne nalazi se više na njihovom sajtu).
Kao što se može videti u zadnjem postu teme HMD 19, gradnja HMD 19 je za sada obustavljena . . . . . Nadam se da će mo uskoro moći da završimo započeti posao, a posle toga, ako bude mogućnosti, da izradimo i plovila po navedenim projektima. Postoji puno izvanrednih projekata plovila koje bih želeo da gradim,
u svim klasama: deplasmanci, gliseri, houseboats, katamarani i jedrilice. Jedna stvar je zajednička za sve, a to je: materijal za gradnju je drvo. Vrh pripada firmi www.vandamboats.com i modelu Blue Star (građenom od drveta, tehnologijom prikazanom na njihovom sajtu).