E, ovako treba... > Enterijer

Solarni Bojler ili Tus Kesa

(1/3) > >>

Kapetan:
treba tus pogotovo za ove nase kratke ture... ja sam skapirao da mogu bez problema da se istusiram i operem kosu sa recimo 10 litara vode... za tu svrhu koristim onu TUS KESU koja je 500 dinara u uradi sam i ima 20 litara vode .. napunite je cistom vodom ostavite na suncu i kada zadje sunce sacekate pola sata pa se onda tusirate jer je voda extremno vruca ako se odmah tusirate... da imam mesta na brodu napravio bih isto ovo sto i tule... lepo je kada mozes da se istusiras i izadjes u grad da popijes kafu ...

Vlada 69:
Kap,ja sam tih tankova (crnih,19 lt,sa tusem na kraju) "potrosio" dva komada za par meseci.To je takvo sranje da ga ne vredi uzimati ni da je za dz.Na oba mi pukla ona slavinica-ventil.Da je lepim i popravljam za 500 dinzi-nema sanse.

Najbolje sredstvo tog tipa je i dalje boca od 5 litara od akva vive sa onom slavinicom.Isto se preko dana greje na krovu camca,poredjas par komada i eto tusiranja za celu porodicu.. :dance:

Miso,nije kao na antaresu ali pomaze :good:

Kapetan:
znam za to i Bane je imao slicni problem , ali meni ova moja izdrzala celu sezonu jedno 20 30 tusiranja i jos je na krovu :( videcemo kako ce se pokazati u sledecoj sezoni... kako si resio tus i crevo na Aqua vivi mada mi je 5 litara malo za tusiranje  ?

Vlada 69:

--- Citat: Kapetan  21, 01, 2010, 13:00:48 posle podne ---znam za to i Bane je imao slicni problem , ali meni ova moja izdrzala celu sezonu jedno 20 30 tusiranja i jos je na krovu :( videcemo kako ce se pokazati u sledecoj sezoni... kako si resio tus i crevo na Aqua vivi mada mi je 5 litara malo za tusiranje  ?

--- Kraj citata ---

Prosto: dignes je iznad sebe ili onog koji se tusira i pustis vodu  :).Posto ja ne idem sa mojima duze od jednog vikenda tako nas posluzi par komada tih boca.Ono jeste malo ruzno,boce po celom krovu ali jbg.Nego, ta slavinica je siguran sam zapekla od stajanja na suncu pa je i pukla kad sam pokusao da je otvorim.

broker975fx:
Vidim da dosta ljudi koristi i one žute velike boce za zaprašivanje što se koriste u poljoprivredi što imaju onu ručnu pumpu na sebi i daju vrlo lep pritisak. Video sam da je čovek čak ofarbao u crno kako bi se voda brže zagrejala.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju