Autor Tema: Domaca proizvodnja - Poliester Priboj  (Pročitano 12323 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže EIDD

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Domaca proizvodnja - Poliester Priboj
« poslato: 17, 08, 2009, 10:00:20 pre podne »
http://www.poliesterpriboj.com/plovni_objekti

Fabrika Poliester iz Priboja - poznata po plasticnim delovima za vozila, sanducima za hleb na Zastavinim kamiončićima, ima proizvodnju čamaca.

Da li se neko susretao sa tim, kako to izgleda, cene, da li su ljudi zadovoljni ili nikome nije palo da uopšte to uzme...

Pozdrav

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Domaca proizvodnja - Poliester Priboj
« Odgovor #1 poslato: 17, 08, 2009, 14:29:48 posle podne »
@EIDD

Trgnuli su se malo, sudeci po novim modelima i vebsajtu. Ovo sto oni nude je neka verzija izmedju T-500 i K-630, duzine 5,6 metara. Interesantno, vredi pogledati. Nekada su imali kopiju Istranke T-500, ali su vlasnici originalne Istranke tvrdili da je boje uzeti polovnu istranku nego tu novu tzv. pribojku. Ja licno u te price ne verujem. Ovo treba pogledati, ali racunaj na brzinu od 10-12 km/h.

Konaktirao sam Poliester Priboj i cena camca sa kabinom (znaci bez nadkabine) je 4900e + PDV. Za te pare dobijes plastiku, gumu, prozore, vrata, bitve i signalizaciju. Racunaj da treba da se naprave podovi i sundjeri za sedenje, lezanje. Razume se, trebaju tu motori i verovano komande. Od dodatne opreme ti treba nosac za pomocni motor, merdevine, eventualno ogradica, tenda, tehnicke drndboce (sonar, GPS, autopilot, radar, raketni lanser, kad moze Abramovic sto ne mozemo i mi  :lol:), prikolica i oprema camca tipa veslo, caklja, sidra, pojasevi... Na 5.6m bi mozda mogao da se resi i problem klonje, najveci nedostatak istranke. Sve u svemu, ovo u ekono ful varijanti moze da izadje na cirka 12.000e. Interesantna ponuda, ali daju garanciju od svega 6 meseci !??? Ja bih ovo u svakom slucaju pogledao.

« Poslednja izmena: 17, 08, 2009, 14:49:35 posle podne Barba »
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže EIDD

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 65
  • Pol: Muškarac
Odg: Domaca proizvodnja - Poliester Priboj
« Odgovor #2 poslato: 17, 08, 2009, 15:13:27 posle podne »
Dragi Barba, sila si. informacije od koristi pa cemo kopati dalje, da vidimo sta se radi pa da obogatimo rubriku.

Kad vec pomenu lanser, evo ti link za rucnu verziju http://www.keepshooting.com/militarysurplus/collectibles/israeli-bazooka-rocketlauncher.htm da se vidimo da i mi konja za trku imamo  :on_the_quiet:

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Domaca proizvodnja - Poliester Priboj
« Odgovor #3 poslato: 17, 08, 2009, 21:58:55 posle podne »
nije to nas konj za trku to je Izraelski ....

ovo je nasih ruku delu ... inace je Milica odgovor na Lazara , kreativno prepucavanje izmedju dva nasa institituta... kazu da je Milica u vrhu u njenoj klasi ...


e sad zamisli ovo krenes sa Ladjom na ljutog dusmanina a Milicu pustis na obalu da dejstvuje sa boka :)