Nautika opšta... > Navigacija

Savet za navigaciju do 100 evra vrednosti

<< < (4/4)

Pera GARMIN:
Marine Bundle ima u kompletu nosač, 12V kabl i torbicu. Zbog toga je bio skuplji od običnog.
Dobra i pouzdana sprava, bez podrške za karte. Veliki i pregledan ekran. I pliva na vodi.

Mornar u kanalu:
Видим ,одавно овде није било неке комуникације , мене такође интересује нека навигација са картама Егејског мора . Имам инсталиран Navionics на таблету али то је нешто непотпуно , па да ли ће са оном њиховом понудом од око 44$ ако
купим on-line  да ради . Без обзира ако неко продаје узео би неку навигацију са горе поменутим картама до 150 еура .

Mornar u kanalu:
Хвала лепо @Zox пробаћу како ради .

Mornar u kanalu:
Да користио сам ту бесплатну верзију прошле године у заливу Волос , али ту нема ознаке дубина , хриди не може се задати рута итд... Зато сам мислио да купим тај update који има карте  "mediteran and black sea" по цени од 44$ . Заинтересовао си ме са том другом , међутим видим из оне демо верзије да је мало лошија од Navionicsa али је јефтинија и то је то . Користио би на таблету али сам у потрази и за неком правом навигацијом због осетљивости таблета и нисам баш увек сигуран у његов пријем GPS -a .

Mornar u kanalu:
Веома лепо и опширно објашњено још једном ти захваљујем , посебно ће ми бити корисна ова информација за водоотпорни таблет .

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju