E, ovako treba... > Drveni čamci

Katamaran u akciji

(1/4) > >>

Kapetan:
Ploveci ovih dana u reonu  Rama bas pred Cibukliju naidjosmo na ovaj katamaran... Imao je zaglavljeno drvo izmedju trupova ali to momke nije omelo ...

Bilo bi dobro kada bi majstori sa foruma dali neku cenu za ovako nesto , dole je lim gore drvo ...

slobodnium:
U sredu ili cetvrtak sam i ja video ovaj katamaran u tekiji. Kolikos sam video ima pancevacku registraciju inace su dovezli neke slovence i u kasnim popodnevnim casovima iz tekije sa plaze krenuli uzvodno. Katamran je predivan. Ima dve pente od 60ks na oba pontona

Kapetan:
e mimoisli smo se :) bio sam u sredu u Tekiji ali samo na dva sata,  doveo familiju na palacinke od Joce Krofne i oma nazad :(

slobodnium:

pa kod joce krofne su i ovu slovenci pijancili ceo dan pili ledeni shpricer ali cini mi se da li u cetvrtak verovatnije da je bilo ;) jedva su se posle popeli na katamaran u plicaku tj tesko su se oprostili od shricera ;) negde oko 18/19h su isplovili uzvodno :)
ja sam do petka bio u tekiji samo 3 dana ;)


broker975fx:
To je brod Istar, jedan od brodova koji se otkačio u Zemunu, probijen mu je jedan trup pa je to sanirano, baš me zanima gde su Slovenci spavali ne verujem da su u brodu?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju