Moja Ladja
E, ovako treba... => Majstorije i popravke - Uradi sam.. => Restauracije => Temu započeo: Zole 20, 02, 2010, 11:22:16 pre podne
-
Da li je moguće da u Beogradu i okolini ne postoji majstor koji može da popravi jedro?
Ako neko zna molim da napiše a ako nema onda planiram put za Crnu Goru u prvoj polovini
marta i ako ima još zainteresovanih da se udružimo.
-
za CG planiram kolima , bez jedrilice, idem samo da zakrpim jedro. Možda se nisam baš precizno izrazio u prvoj poruci.
Mislio sam ako još neko ima da krpi jedro , krenemo zajedno i podelimo put.
Ne znam koje debljine je dakron ali imam uzorak pa mogu negde da ga donesem ako treba.
-
U Tivtu u JK Delfin krpe jedra, majstori su iz Rijeke, mislim, ako se ne protivi pravilima foruma mogu da nadjem kontakt telefon.
-
U Tivtu u JK Delfin krpe jedra, majstori su iz Rijeke, mislim, ako se ne protivi pravilima foruma mogu da nadjem kontakt telefon.
Ovde je sve dozvoljeno, sem uvreda!
-
neverin ovde jedino nije dozvoljena nervoza :)
svaka pomoc, kontakt, sajt, telefon , cena stagod je dobro dosla :good: ne zivimo od reklama tako da to nista ne smeta, cak sta vise obogacuje sajt :good:
daj sve podatke koje imas :)
-
Pedja +38268345314 Ulman sails Srbija i Crna Gora popravak, izrada i "garaziranje" :) jedara, Tivat
-
ne razumem se u jedra ali vidim da je firma prilicno ozbiljno sobzirom koliko ima expozitura...
http://www.ullmansails.com/loft.aspx?q=98 (http://www.ullmansails.com/loft.aspx?q=98)
evo jos jednom kontakt
Ullman Sails Montenegro
Tivat, Serbia and Montenegro
Pedja Pavicevic
grego@ullmansails.hr
Phone: +382 67 373067 begin_of_the_skype_highlighting +382 67 373067 end_of_the_skype_highlighting
-
u međuvremenu sam sredio jedro ali zaborevio da to objavim i to u Glušcima kod Sremske Mitrovice. Majstor Vlada Zuc
i njegova lepša polovina se bave izradom i popravkom motornih zmajeva , imaju dosta dakrona, mašinu za šivenje itd.
Zakrpili su jedro tj zamenili parče dakrona za oko 1 sat.
Tel. Vlada Zuc 064/252-9355 http://www.airugljesic.com/index.htm (http://www.airugljesic.com/index.htm)
Hvala svima na pomoći !
-
Da ne ponavljam temu, da li se pojavio neko ko je u medjuvremenu poceo da se bavi krpljenjem i popravkom jedara, po mogucstvu u i oko Beograda? Recite i za opcije van Beograda?
-
Da ne ponavljam temu, da li se pojavio neko ko je u medjuvremenu poceo da se bavi krpljenjem i popravkom jedara, po mogucstvu u i oko Beograda? Recite i za opcije van Beograda?
niko ... ja sam naucio kako se krpe sa koncem i iglom.. CIK CAK step ... ali ako je platno lose batali ... ako budes narucio nova jedra javi da ti dam kontakt... kontaktirao sam Ulman Sails, Lee Sailrs, Rolly Tusker i Saeave marine daju najbolju ponudu franko Beograd...
-
a ima i ovo ali nisam probao ...
Using Dacron Sail Repair Tape or Insignia Adhesive Material for Sail Repair (http://www.youtube.com/watch?v=EtNX4say96I#ws)
-
Ja jesam :) ...naručio preko e-baya, stiže za par dana u traci...ja sam naručio 2 metra. Stvarno dobro lepi, ali sam ga ipak overio štepom sail