NAUTIČKI E-SHOP > E-shop Moja Ladja

Samofinansiranje sajta

(1/2) > >>

Kapetan:
Kao sto smo u par tema naceli pricu presli smo na jaci server koji naravno i kosta , dobili smo popust zahvaljujuci Vlajku ali opet troskovi sajta su trenutno nesto ispod 80 evra...
Da bismo zadrzali nekomercijalnu prirodu sajta resili smo da uvedemo Eshop preko koga ce se sajt finansirati ...

Kako ce funkcinisati...

Kad god neko nadje nesto sto je jeftino i interesantno neka javi , ispregovaracemo da dobijemo najbolju mogucu cenu i onda na tu cenu dodati 1 - 3 evra koji ce direktno odlaziti za placanje Ivaninog honorara i zakupa hostinga...

Da ne bismo ogranicavali ljude da kupuju samo kod nas (mozda neko ne zeli da pomogne sajtu) postavljacemo uvek ORGINALNU cenu i kontakt, adresu, lokaciju prodavca ....

oblak:
Ovo je dranje i cista zloupotreba polozaja! Necuveno! Odoh i ja sa sajta!    ( pa se vracam za deset minuta) a3

Kapetan:

--- Citat: oblak  08, 02, 2012, 18:09:34 posle podne ---Ovo je dranje i cista zloupotreba polozaja! Necuveno! Odoh i ja sa sajta!    ( pa se vracam za deset minuta) a3

--- Kraj citata ---

komso zapakovah ti ja jedno po kile  samo reci oces krtinu ili masno  456

srsa:
Дај му искључиво масно с коском.  taz  taz  taz

LSI:

--- Citat: Kapetan  08, 02, 2012, 17:37:18 posle podne ---Kao sto smo u par tema naceli pricu presli smo na jaci server koji naravno i kosta , dobili smo popust zahvaljujuci Vlajku ali opet troskovi sajta su trenutno nesto ispod 80 evra...
Da bismo zadrzali nekomercijalnu prirodu sajta resili smo da uvedemo Eshop preko koga ce se sajt finansirati ...

Kako ce funkcinisati...

Kad god neko nadje nesto sto je jeftino i interesantno neka javi , ispregovaracemo da dobijemo najbolju mogucu cenu i onda na tu cenu dodati 1 - 3 evra koji ce direktno odlaziti za placanje Ivaninog honorara i zakupa hostinga...

Da ne bismo ogranicavali ljude da kupuju samo kod nas (mozda neko ne zeli da pomogne sajtu) postavljacemo uvek ORGINALNU cenu i kontakt, adresu, lokaciju prodavca ....

--- Kraj citata ---


POŠTENO.
Podržavam predlog, a čim ponudite nešto što mi baš treba - kupiću.
U medjuvremenu kupiću jednu lampu i vagicu - koliko da krene biznis. Jel' može to u subotu na edukativnom seminaru?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju