Nautika opšta... > Regate, druženja, susreti...

Pohod na Srbiju

(1/14) > >>

zoke:
Gledajuci ove emisije na RTS i ovu rusku ekipu sto sa tri ladje krece do Srbije ,ako sam dobro rayumio da ce oko avgusta mjeseca biti u Beogradu. Interesuje me da li neko vise nesto zna o tome i pitam da li se razmisljalo, kako bi bilo ,da izadjemo  pred njih jednu dobru destinaciju puta da docekamo goste i da sa njima makar mali djelic puta plovimo do Beograda, /naravno sa svojim plovilima/ . Ako nista ja cu iz Brckog doci autom u BG da ih makar vidim, svaka im cast

HOGAR:
Zoke,mislim da ti je inicijativa na mestu,slazem se skroz  :good: :drinks:

zoki novus:
ja sam vec planirao da im izadjem u susret
sacekao bi ih u smederevu :drinks:
tako da se pridruzujem inicijativi u svakom slucaju
 :stop: :stop: :stop:

zoke:
Bilo bi dobro da neko procacka tamo u BG da nam da neke preciznije podatke ,ako je to uopste moguce za sada, da bi se moglo isplanirati slobodno vrijeme i da se na neki nacin mozemo samoorganizovati i blagovremeno prijaviti za ucesce u ovoj inicijativi ,pod uslovom ako se mognemo dogovoriti ili da to ostavimo pa da se izdogovaramo na sajmu nautike ,ako i njega bude ove godine,sve u svemu lijepo bi bilo pa makar jedan dan provesti u njihovom drustvu, ako neko ima nekih ideja nek se oglasi na vrijeme.......

poljo:
Sad ce srce da me strefi ...izgleda ce da bude nesto od ovog posto F odelenje uzima "stvar" u svoje ruke ...Eto nas za tili cas 4 komada ...sad ce i Packe i Neso pa mozda sta i bude od toga. Ali , prije euforije , kad ti ljudi stizu barem otprilike ?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju