Nautika opšta... > Mali od palube
POZIV NA DRUŽENJE MALIH KAPETANA
			SARALIDA II:
			
			Draga saro 
zao mi je sto se nismo srele na marini shark, ali cemo se sledece subote ili nedelje susresti ja i ti, moji roleri su na brodu i uvek spremni sa voznju, pa ako budes htela da u nedelju vozimo rolere, samo moramo da se dogovorimo u koje vreme, da se ne bismo mimoisle kao danas, samo ako moze da bude voznja rolera pre podne :party: :party: :friends: :censored:
pozdrav, sara
		
			SARALIDA II:
			
			ja sam 05.04.2009. pravila sam sa drugaricon piknik ako hoces ja i ti da pravimo piknik na marini shark samo da se dogovorimo kad da pravimo piknik i ukoliko sati  :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :aikido: :aikido: :aikido: :aikido: :aikido: :diablo: :diablo: :diablo: 
		
			ronac:
			
			Draga Saro,ako ne bude loše vreme :preved: :dance: :party: :lol: :friends: :girl_in_love: :ok: :yes: čujemo se u petak telefonom.Broj ti šaljem na ličnu poruku. :whistle: :victory: :yes:
		
			ronac:
			
			Bane,Aleksandra nadam se da ćeš ti ići za uskrs na Male vode,ja ću biti tamo,a i vreme će biti lepo.Možda i Sarin tata isplovi pa je dovede da se družimo.
Sara :party: :yahoo: :yahoo: :girl_wacko: :curtsey:
		
			ronac:
			
			Draga  Aleksandra i Saro,  
ja sutra idem na Male vode .
Pozivam vas da dodete da se zajedno igramo.
                                                Vasa drugarica Sara.
		
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju