E, ovako treba... > Vanbrodski motori

Koju Marku Vanbroskog Motora vi imate na Vasim Plovilima?

<< < (3/10) > >>

Outboard Master:

--- Citat: busa2  16, 10, 2010, 23:30:29 posle podne ---mada ovaj E-TEC mnogo obecava :good:

--- Kraj citata ---

siguran sam da i ispunjava to sta obecava 1000%  pogledaj samo servisni interval ....

mossi:
OM: da i e-tec je definitivno opcija.

Ali naredni motor ću kupiti tek nakon probne vožnje, ne mora na mom čamcu, ali hoću da ga vidim, osetim i čujem.
Volem lep zvuk motora..  :)

Ali više od 50 ne treba, to i pokazuju svi proračuni. Već 40hp pokriva skoro 90-95% situacija.
A ja kao parametar uzimam full natovaren čamac sa dve osobe ili 4 osobe plus sa malo pribora.

50 hp je već duplo veći potrošač na malim obrtajima.
Ali tu se nema šta filosofirati, nije za to ni namenjen.
Optialni kruzing speed, pod svim opterećenjima i udri.

Eto zato je 25hp problem, sve je dobro kad sam sam, plus poprilično natovaren čamac.
Dvoojica se osete, a sve preko toga je mučenje.  :nono:

Outboard Master:

--- Citat: mossi  16, 10, 2010, 23:38:39 posle podne ---OM: da i e-tec je definitivno opcija.

Ali naredni motor ću kupiti tek nakon probne vožnje, ne mora na mom čamcu, ali hoću da ga vidim, osetim i čujem.
Volem lep zvuk motora..  :)

Ali više od 50 ne treba, to i pokazuju svi proračuni. Već 40hp pokriva skoro 90-95% situacija.
A ja kao parametar uzimam full natovaren čamac sa dve osobe ili 4 osobe plus sa malo pribora.

50 hp je već duplo veći potrošač na malim obrtajima.
Ali tu se nema šta filosofirati, nije za to ni namenjen.
Optialni kruzing speed, pod svim opterećenjima i udri.

Eto zato je 25hp problem, sve je dobro kad sam sam, plus poprilično natovaren čamac.
Dvoojica se osete, a sve preko toga je mučenje.  :nono:

--- Kraj citata ---

naci i odluciti se za novi motor ili drugi neki motor je uvek velika matematika.

Outboard Master:
sta je ovo niko nema suzuki   ? :taunt: :taunt: :download:

zoke:
JOHNSON-komercijal 25 duga noga elisa 10x13 pouzdan,izdrzljiv,neprodajem nemjenjam znaci dok se za njega mogu naci dijelovi bice kod mene. Iz generacije je motora koji hpce da srknu ali i guraju.Ima karakteristican zvuk tako reci prepoznatljiv ali sta je tu ja valjda tako i treba kad nailazi SEA KING

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju