E, ovako treba... > Restauracije

Sređivanje i farbanje poliesterskog čamca

(1/26) > >>

SALE NB:
Sređivanje poliesterskog čamca uključuje dosta radova koje čak i laik može zadovoljavajuće odraditi i uštediti poneki dinar.
Naravno, želim da se ogradim odmah na početku, ako ste vlasnik iole većeg i skupljeg plovila, moj savet vam je da se manete ćorava posla i platite majstora!
Ako je vaš čamac star, jeftin i neugledan,želite da mu vratite nešto od starog sjaja, a volite da sami raduckate oko njega i nemate baš "dve leve", možete i sami da se prihvatite posla.
Evo mojih iskustava

Kad sam prvi put ugledao moj čamac, to je izgledalo ovako. Čovek mi je poslao ovu sliku MMS-om i tako sam postao plovan!

Vladimir:
A kako izgleda sada

SALE NB:
polako ,polako, još nisam provalio kako da ubacim tekst između slika, pa ću da ubacujem stvar "na rate" ???

Kapetan:
tekst izmedju slika jedino ako stavljas slike negde externo i onda ubacujes slike preko ovih linkova gore :(

SALE NB:
Mislim da će i ovako biti OK.

Čamac je vožen takav jednu sezonu, pa sam utvrdio da je završni premaz trupa tzv. top-coat, dosta oštećen, i da čamac zbog toga bukvalno pije vodu! Bilo je i više oštećenja na podu čamca, a sam lak je bio potpuno matiran i propao

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju