E, ovako treba... > Kuće za odmor, vikendice ...

plasticni burici za splav

(1/8) > >>

splavarade:
Pozdrav svima sa foruma,

evo nedavno sam slicno pitanje postavio u forumu "na vodi" pa se nadam da cu ovde pronaci odgovor. U medjuvremenu sam i kupio plasticnu burad od 200l i postavicu ih pod rostilj kojim prosirujem splav, tako da cu ih sam testirati. Ipak zanima me sta mislite o manama i prednostima istih u odnosu na obicne metalne burice. Dilema je dakle prazno bure plasticno vs. metalno. Ne pada mi na pamet purpena, beton blokovi sto plivaju pa cak ni pontoni. Alternativa buricima jeste ponton ali improvizovani, ali o tom potom u drugoj temi. 

Kapetan:

--- Citat: splavarade  12, 03, 2009, 13:29:50 posle podne ---Pozdrav svima sa foruma,

evo nedavno sam slicno pitanje postavio u forumu "na vodi" pa se nadam da cu ovde pronaci odgovor. U medjuvremenu sam i kupio plasticnu burad od 200l i postavicu ih pod rostilj kojim prosirujem splav, tako da cu ih sam testirati. Ipak zanima me sta mislite o manama i prednostima istih u odnosu na obicne metalne burice. Dilema je dakle prazno bure plasticno vs. metalno. Ne pada mi na pamet purpena, beton blokovi sto plivaju pa cak ni pontoni. Alternativa buricima jeste ponton ali improvizovani, ali o tom potom u drugoj temi. 

--- Kraj citata ---

mozda je glupa ideja ali idi iza nekog restorana i pokupi pracne boce od koka kole kisele vode i slicno .. zatvori im poklopce i potrpaj u bure... nece dodati tezinu ali ce poboljsati sigurnost.  koja je debljina tih burica? kako dihtuju ?

britva63:
POZ
Ja sam kupio takvu burad al su 220l i cine mi se krta, koliki razmak izmedu nosivih cijevi imas za tu burad.. jel to bitno kod istitnine i moze li se nekako stiroporom napuniti takvo bure.. Hvala na odgovoru ak  nije problem..

POZ s Drave

Nikola:
Jel zna neko gde ima u Beogradu da se kupe plasticni burici? ...A i metalni?

ПЕЦОВ:
10 kom za mene,metalnih
    :tenk:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju