Ribolov > O ribolovu, priboru, radnjama

Nosači za štapove

(1/4) > >>

Dule:
Kako ste rešili nosače za štapove na čamcu. Ja stalno tu nešto kombinujem ali nikako da dodjem do pravog rešenja. Da ne smetaju prilikom izlaska na platformu a da umek budu na dohvat ruke... perpetumobile. Osim toga tu je i problem što sve što se može kupiti je lošeg kvaliteta ili nepraktično za čamac.

Kapetan:
ja sam nasao ove ispod pancevackog mosta i dobri su ... cena im je oko 350 dinara komad... vezivanje moze horizontalno ili vertikalno zavisi od camca pa se posle samo premesti nosac... meni su jako efikasno posto nemam platformu nema problema sa izlaskom :)

colonelo:
Evo i mojih drzaca, isti su kao kapetanovi ali su malo "upgrejdovani" sa plastikom. Uglavnom mi ne smetaju i ne skidam ih celo leto sa camca.  :dance1: :dance1:

Outboard Master:
e mi spineri nemamo taj problem sa nosacima , netreba nam  :superstition: :aikido:

deda:
Ovde se vidi samo deo.Drzaci su postavljeni na AL. kutiju,ima ih 5kom.  cvrsti,bez savijanja,prosle god. placeni 250 din. i ja sam zadovoljan.Sve ove ,,opasne po stapove,,sam podelio da ih,slucajno,nebih upotrebio! :drinks:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju