E, ovako treba... > Elektro motori u nautici i ...

Kineski Agregat -HONDA- od 8-10Kwh Pogodan za Elektro pogon

(1/10) > >>

Dule:
Danas sam dobio interesantnu ponudu :)
Kineski dizel agregat koji daje 10 kwh ili 8 kw stvarne snage. Naleteo sam na njega kod majstora koji meni sklapa agregat. Jedva sam ga nagovorio da ga upali i... lepo radi i mnogo je manje bučan od motora koji je meni ponudjen uz agregat :) . Tu je bio i vlasnik koji je celu kuću sazidao uz pomoć tog agregata. Prezadovoljan je i ovo je prvi kvar. Tvrdi da ga je preopteretio i zato su crkle neke diode. Sa samim motorom nikada nije imao problem. Pali na ključ, lepo i mirno radi a troši oko 1,5 l na sat pod opterećenjem :)
Na njemu piše Honda i čovek tvrdi da to i jeste Honda a da je kineski samo generator.
Prodaje ih čovek iz Kosovske mitrovice. Rok isporuke jedan dan autobusom. Plaćanje na ruke vozaču. Garancije nema. Cena 700 evra nov 500 korišćen.
Kaže da je Kosovska Mitrovica preplavljena tim generatorima koje su navukle trupe "stranog okupatora" i sad ih je otkupio taj privatnik jer se situacija sa strujom na Kosovu popravila i ne trebaju im više :)
Da li neko zna nešto o tim agregatima?

zorter:

--- Citat: Dule  21, 08, 2010, 23:35:42 posle podne ---Danas sam dobio interesantnu ponudu :)
Kineski dizel agregat koji daje 10 kwh ili 8 kw stvarne snage. Naleteo sam na njega kod majstora koji meni sklapa agregat. Jedva sam ga nagovorio da ga upali i... lepo radi i mnogo je manje bučan od motora koji je meni ponudjen uz agregat :) . Tu je bio i vlasnik koji je celu kuću sazidao uz pomoć tog agregata. Prezadovoljan je i ovo je prvi kvar. Tvrdi da ga je preopteretio i zato su crkle neke diode. Sa samim motorom nikada nije imao problem. Pali na ključ, lepo i mirno radi a troši oko 1,5 l na sat pod opterećenjem :)
Na njemu piše Honda i čovek tvrdi da to i jeste Honda a da je kineski samo generator.
Prodaje ih čovek iz Kosovske mitrovice. Rok isporuke jedan dan autobusom. Plaćanje na ruke vozaču. Garancije nema. Cena 700 evra nov 500 korišćen.
Kaže da je Kosovska Mitrovica preplavljena tim generatorima koje su navukle trupe "stranog okupatora" i sad ih je otkupio taj privatnik jer se situacija sa strujom na Kosovu popravila i ne trebaju im više :)
Da li neko zna nešto o tim agregatima?

--- Kraj citata ---

Ne sumnjam u kvalitet ako su ih koristili "strani okupatori" i jos vojni. Ne uzimaju oni sta bilo. Jos ako je stvarno HONDA, oni su vrh medju agregatima. A cena od 500€ (700€), za tu snagu je DZABA.

Zoran:
    Par nas u mojoj marini ima generatore iz Mitrovice.Nazalost
 niko te snage.Inace zovnes coveka ujutru i uvece na stanicu,
 stize ti generator.Ja proverio.

Zoran:

       Jedan radi ko sat,skoro svi ga pozajmljuju od ortaka,jedan se je pokvario,
 po meni malo sumnjive stvari.Moj sam jednom koristio i zadovoljan sam.Oni su
 od 1kw sa mogucnoscu kraceg koriscenja do 2kw,a motor je benzinski 4takta.

Kapetan:
ljudi mislim da se radi o ovim agregatima

http://www.villager.rs/index.php?id=15

ja imam  taj iz mitrovice od 750w i radi ko sat potrosnaj pola litre na sat ... dule to je onaj sa regate

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju