Nautika opšta... > Letovanja i Zimovanja

Grcka Vs Egipat

(1/8) > >>

Kapetan:

--- Citat: sceka  20, 07, 2010, 22:34:48 posle podne ---Neke cene sa kraja Juna ove godine: rucak u taverni (salata, jelo i pice) od 10 do 15 evra, najam camca na ceo dan 75 evra + potroseni benzin, pice u kaficu od 2,5 do 7 evra, apartmani dvokrevetni oko 45 do 65 evra u zavisnosti od pozicije.

--- Kraj citata ---

ljudi ajde mi objasnite jednu stvar koju ja nikako da razumem,...

recimo da je apartman 55 evra po coveku ... za 10 dana mu to dodje 550 evra
rucak za deset dana 130 evra
vecera za deset dana 130 evra
dorucak za deset dana 60 evra
pica i slicno za deset dana  50 evra
dolazak i povratak  100 evra

ukupno 1020 evra i to za jednog

sve to u Egiptu ALL inclusive u hotelu sa 5 zvezdica, sa putovanjem od 3 sata (vrata - vrata), sa najlepsim morem na svet koje je prepuno flore i faune ... kosta do 600 evra ...

u cemu je trik ?


mossi:
Kapetane, mene i ženu sve: sa putem, smeštaj, hrana i skromni džeparac (pošto smo mi bili uglavnom na plaži), plus renta car je za nas dvoje 12,5 dana ravno 1000e. Ja ne znam tvoju računicu, ali mene je to toliko koštalo.

Zato smo se lepo izuli naredne godine u Španiji.. (Ali šta je tu je.)

 :drinks:

I sve to u sezoni. Ko može da uhvati vansezonu, može da prođe i 40 do 50% jeftinije !!!!!  :good:

 :)

Kapetan:
ja gledam neke aranzmane sada ...
ja zena i troje dece ,
family sobe (50 kvm) od 1000 - 1500 evra, hoti sa 5 zvezdica sa gomilom besplatnih sadrzaja (od golf i teniskih terena a an daje) koji me generalno ne intresuju ,  sve ukljuceno samo bez dzeparca... prosle godine sam doruckovao u bazenu jer me mrzelo da idem u restoran i lepo imas sank u bazenu narucis dorucak i tu jedes...

evo je slika sa neta ...



a uvece kada legnemo decu lagana vecera u jakuziju (donesu sve na posluzavniku)



soba je imala dva kupatila po 10 kvm, dnevnu sobu, spavacu sobu , dve terase, krevetac za bebe ... skroz zadovoljavajuce a cena je bila 20% veca od apartmana u grckoj sa doruckom (dorucak do 9 kada obicno spavamo)

grcku volim zbog istorije ali usluga im je po mom misljenju losa

Kapetan:
podelio sam temu da ne pisemo u Sithoniji ....


generalno bih voleo da prodiskutujemo prednosti jedne i druge destinacije ...

mossi:
Žena je ranije bila u Egiptu, pa to ne mogu da komentarišem jer ja nisam.
Slike koje sam ja postavio su MOJE slike, alike sa NET-a obično NISU slike iz realne ponude.  :nono:

Sve u svemu, neko voli plave, a neko garave.
Meni se Egipat ne svidja iz priča.
Treba otići.

Ali bio sam u Španiji nekoliko puta, kao i na Azurnoj obali i Italiji.
Ni tamo nije sve lepo, ali da ima lepih i prelepih mesta to stoji.
Ali cene jako zavise od aranžmana tj od osobe.
Jer vanpansionski se može potrošiti GOMILA novaca.

Meni se Grčka svidja jer mogu za 10-12 sati da se sjurim od Sombora, da napravim pautu kad i gde hoću.
Da se kupam u TOPLOM moru i da mi je u proseku odlično.

 :drinks:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju