E, ovako treba... > Motori i oprema

Brojac obrtaja za vanbrodske motore

<< < (2/12) > >>

mossi:
http://www.cabelas.com/cabelas/en/templates/purchase/products-found.jsp?_requestid=71081

SenDEC Tach and Tach/Hour Meters
ITEM: IA-015383
$34.99 - $39.99

$35USA samo obrtomer, 40 obrtomer i motočas.

Narudžbine iz Cabelasa UVEK neka idu kao INTERNATIONAL SURFACE!
Tako je "SAMO" 25% vrednosti paketa, a stigne u Srbiju za 10-20 dana.
Najmanja moguča poštarina je $25USA !!!
Tako da bi bili OK sa poštarinom količina naručene robe treba da bude minimum 100$

Na to se dadaju carina i PDV, koji se plaćaju prilikom preuzimanja robe, koju donese čika poštar.
Uz Otkupninu. Naravno roba se plaća 100% avans Cabelasu nekom od VISA Internet kartica.

 :drinks:

Kapetane, nisam testirao dužinu žice, ali po specifikaciji je to na žalost samo oko 2.5m
Treba probati.
 :good:

Kapetan:
meni treba oko 6 metara :(

mossi:
I meni!  :diablo:
A moj crko pošto se ispekao na aluminijumu!
Max radna temp 70c!

I ja bi trebao da naručim nov.  :diablo:

Darkobp:

--- Citat: Kapetan  27, 04, 2010, 22:51:18 posle podne ---meni treba oko 6 metara :(

--- Kraj citata ---

trebalo bi da radi i sa 6m zice,malo je produzis i to je to!!! :good:

Jer ta vrsta uredjaja radi na principu da se u tih 5-6namotaja zice koji su okomotani oko visokokonaponskog kabla sto ide do svecice indukuje mala struja koju taj uredjaj koristi za ocitavanje,pa posto velicina napona nije bitna(do odredjene granice) posto on meri i ocitava samo frekfenciju.
Na zici duzine od 6m bice gubitaka i mali pad napona ali kao sto rekoh necu mu praviti probleme jer mu je napon koji dolazi nebitan  tako da se slobodno mozes baciti u trosak za obrtomer :good:

LSI:
Ova sprava izgelda vrlo zanimljivo i posebno mi se dopada što postoji alarm koji upozorava na potrebu zamene ulja posle izvesnog broja sati u radu.
Ovo je vrlo važno za nas koji povremeno izlazimo na vodu i sigurno malo ko vodi evidenciju koliko je motor radio.

Ako postoje zainteresovani za zajedničku kupovinu - pištite i moje ime na listu: LSI - 1 komad.
Javite radi dogovora o plaćanju i organizaciji kupovine.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju