E, ovako treba... > Majstorije i popravke - Uradi sam..

antialgin--iskustva i mišljenja članova foruma

<< < (2/18) > >>

budens72:
a može i bez antialgina..... ja nikada na čamac nisam mazao antialgin, povremeno (1-2 puta mesečno) očistim dno komadom grubljeg itisona i nemam nikakvih problema..... leti je lako,uđeš u vodu i istrljaš malo dno i sa strane i extra! Naravno ovo je moguće samo kod malih čamaca....

u svakom slučaju antialgin će uskoro biti zabranjen za korišćenje....ili će izmisliti neki ekološki....

Vuk:
Hoće, mislim da je Laza nešto predstavio ali nije dao cenu tj. pitanje je da li ga ima u prodaji, Lazo?

mossi:
@Budens, ti si mnogo više na vodi od mene.  :good:

Na čamcu posle 7 dana naraste do 15cm algi, krenem ujutro 5h i kad da ga perem?
A treba da idem 15km. Tamo sam za 25 minuta, naravno ako nemam algi.
Ko ima prikolicu, antialgin mu ni ne treba!  :dance1:

budens72:
ja nikada nisam imao na alu čamcu alge 15 cm.... maksimalno oko 1 cm i jako lako se skidaju,bukvalno jednom pređem preko njih i one se skinu.... moguće da je zato što izlazim često na vodu....pa ne stignu da narastu....

busa2:
mossi , razumem ja tebe .Isto tako sam primetio da si po tom pitanju pican i da volis da to bude sve kako bog zapoveda ali sta god uradis ti neces biti zadovoljan (sto si i sam potvrdio malo pre ) zato sto sve te zastite koje se pojavljuju kod nas u poslednje vreme vrse posao do 2 god. Probaj samo antialgin 2 sloja pa vidi sta se desava .
A sto se Laze tice on je rekao da je to neka nova generacija boja koja u isto vreme je i farba i antialgin ali jos niko kod nas nije poceo to da radi ( ? ) (za one koji neznaju Lazina firma se bavi uvozom sirovina za proizvodnju boja).

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju