Opšta...Tu smo... > Uputstva

FOTOGRAFIJE - UPUTSTVO

<< < (2/10) > >>

SALE NB:
U redu dugmića iznad smajlija. Drugo dugme po redu.

igogitar:

--- Citat: Kapetan  14, 03, 2010, 23:13:25 posle podne ---
--- Citat: Dule  14, 03, 2010, 23:10:46 posle podne ---Giga, to je filter u photo shopu :)
Od fotke u boji praviš staru crno belu fotku.

--- Kraj citata ---

ima u photoshopu , ali mislim da je igi koristio opciju Sepia na fotoaparatu, dule imas je i ti 99%

--- Kraj citata ---
Upravo tako kapetane.Aparat koji koristim je  SONY DSC W180 i to je opcija na aparatu mada je imaju gotovo svi programi za obradu slika.

igogitar:

--- Citat: giganova  14, 03, 2010, 23:10:11 posle podne ---Nije tacno da nas neinteresuje,Fotke su odlicne  :good: :good: :good: :good: :good:.Zasto sepija?(ako se tako zove ovaj mod slikanja?) I koji foto koristis?

--- Kraj citata ---
ž

Sepia jer sam danas bio u tako nekom muljavom raspolozenju pa mi nesto sepia bas legla na dusu.Divan dan a meni camac(poliesterski) na obali ceka popravku jer ga je neki majmun na pocetku zime udario tupim predmetom nekoliko puta i tako ga ostetio. Ako ikad saznam ko je to bio bice  :aikido:

Kapetan:
igi , slikaj u RAW formatu a posle vrsi obradu  :good:  :good: , filteri na aparatima nisu bas najbolji ...

sto se tice slikanja pitacu tasta da nam da par saveta , covek je jedan od najboljih fotografa u srbiji , sad trenutno su mu odlicne naprimer fotografije od 360 stepeni ..

ovako neke stvari .... http://360photo.net/devilspunchbowl/


ako hocete mogu jedan dan da ga dovedem recimo na adu pa da se sakupi nas par na kratkom predavanju

giganova:
Kap klikno sam na link i nesto skinuo.Sad objasni sta sam skinuo :taunt:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju