Nautika opšta... > OPŠTA DISKUSIJA

Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC

<< < (120/121) > >>

SALE NB:
Zorter nije tražio veće korito iz naših džepova, već je dogovorio sa Zokijem da iz raspoloživih sredstava, napravi veće korito od tanjeg lima!

Što se njegovih dolazaka na druženja tim čamcem tiče, pa daj budite malo realni, koliko vas ide na druženja čamcem?
Ko je potegao 100-120km čamcem do Tikvare? Ko je išao na bilo kakvo dalje putovanje više nego jednom godišnje?!
Spala knjiga odmah "na dva slova"!!!

Ima tu nas raznoraznih privatnika, potkovanih penzionera, pa ne možemo da skupimo za gorivo za 200km plovidbe, ni da uštedimo 500 evra godišnje,  a Zorter bi to trebao izvesti sa svojom platom?!
Bog zna da Zorter nije cvećka, pravio je mnoge greške, od one svinjarije kad je oterao jednog vrednog člana, pa do špijuniranja admina i tako dalje, ali ovo više govori o vama nego o njemu.
Kad nešto pokloniš, poklonio si, ako si dao od srca, onda nema uslovljavanja!

zoki novus:
nije problem sta pravi i od cega pravi!
njegov camac pa nek radi sta oce
jedina prava istina je sto kaze dule da njega plovidba uopste ne zanima niti ce ga ikad zanimati!
zato pustite coveka neka saluje do mile volje njegova stvar
i bez nase pomoci mu je trebalo za jednu klupu godinu dana :)

Zoran Marinković:
 :smile:

Ne znam da li je ovo mesto ili treba otvoriti neko drugo ali mi pade na pamet jedan predlog :

- ako je bilo nekih ideja o nabavci nekog plovila u "humanitarne svrhe" možda to i ne mora biti nekom određenom čoveku.

  Da je kojim slučajem ažurirana mapa sa lokacijama članova, mogao se na primer negde u Beogradu imati jedan, isto tako negde u N.Sadu
 
  Šapcu, Apatinu, možda Kladovu registrovano na ime foruma, i da mogu da ih koriste svi oni kojima zatreba, bez obzira da li bi neko otišao

  na druženje, pecanje ili možda godišnji. Svako bi posle korišćenja ostavljao pun rezervoar.....a negde na ovom forumu gi radili rezervacije

  za termine.....( bilo bi lepo da odem na Đerdap a tamo imam čamac :dance1: :dance1:)

Možda je ovo i jalova ideja, ali zato mi sa foruma znamo da je dooobrooo  razradimo....

Kapetan:
upravo tako nesto ... ali da postoji odgovoran covek koji se brine o camcu a ostali kada su u komsiluku svrate i naravno pokriju sve troskove i cast za cuvara ...

Zoran Marinković:
 :dance:


Pa Kapetan reče "....odgovoran čovek..." možda se članovi boje da ga ne prodaš.... :lol: :lol: :lol:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju