E, ovako treba... > Sigurnost

POJASEVI ZA SPASAVANJE

(1/22) > >>

espresso:
Pretpostavljam da svi znaju sta kazu propisi na ovu temu, ali sta ko realno ima i koristi na svom plovilu. Ja na primer, imam pojaseve za decu (2 kom.) i za odrasle (2 kom.) Nabavio sam ih u radnjama na Adi (da ne reklamiaram vise). Zena i ja ih bas retko nosimo, ali cerke (12 i 6 god) teram da ih imaju na sebi od trenutka kada se ukrcaju na camac pa do odlaska kuci. E tu nastaje problem koji cesto pokvari uzivanje. Pojasevi ih zuljaju, vruce im je i jos nekoliko argumenata smisle samo da ih ne nose. Ova mladja nece da udje u reku bez pojasa (i to mi je drago), ali na camcu joj smeta. Starija se buni ko grk u apsu.

budens72:
U pravu si apsolutno! Što se dece tiče,pojasevi su obavezni!

Kapetan:
slobodno reci koja je firma i ja sam kupio za sina u Galiji nautici :) inace buni se u svakom slucaju...
e sad psoto stize cerkica video sam neke pojaseve za bebe u galija nautici .. nisam ih kupio jer se videlo da su losi i korisceni a cena je udarala po usima... da li neko zna gde mogu da se kupe novi pojasevi za bebe i da li mozda postoji neki drugi sistem za vezivanje beba?

captjerry:
e, pa to bi i meni trebalo...nisam ni znao da prave bas za bebe...ja sam mislio bebu u kengura, a na meni pojas...ili da joj budzim neku korpu sa vazdusnim jastucima....
ako neko zna gde ima neka javlja obavezno...

Kapetan:
bilo je kod njih bas za bebe .. bas minijaturni.. cena oko 1500 dinara neko doneo komisiono.. i kupio bih ga ali prljav flekav ma uzas... i sad jurim da vidim ko to prodaje novo ...
ako saznas javljaj, meni je zadnja solucija da dam stirodur , platno i da neko sasije...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju