E, ovako treba... > Majstori, Majstori ...

majstor za honde...

(1/7) > >>

Vlada 69:
Pre tri godine kupio sam novu Hondu 8 ks i hteo sam da odradim prvi servis nakon 20 radnih sati a posle i nakon 100 sati-krajem sezone(kako kaze proizvodjac).Otisao sam u ovlascen servis u Zemun i na moje iznenadjenje bilo je ovako:"sta ima da menjas ulje u ,menjacu-dobro je,ne treba ti to,samo bacas pare itd,itd.Pritom nije dovoljno sto naplacuje uslugu za servis vec prodaje filter za ulje 35 eur/kom a znam da je njegova nabavna cena oko 10 eur.Da me neko ne razume pogresno,nije problem u placanju ali osecao sam se kao magarac.Zbog svega toga jesenas sam otisao u Futog kod Vlade gde mi je krajnje profesionalno zamenjeno oba ulja,filter,svecice(moji delovi i ulje),nastelovano paljenje,i konzerviran motor lakom konzervacijom za svega 1.500 din.Ovo je samo preporuka za sve koji hoce da svoj motor odrzavaju onako kako treba jer cesto se radi o skupim igrackama za nas male nauticare a i treba da nas sluze jos dugo,dugo godina.

Kapetan:
mrzelo majstora 100%... ja sad moram d anajdem majstora za moj evinrude  .. dobar j Nesa sa marine karaburma.. ali spor.. ne znam da li neko ima iskustva sa Argo marine koji su zasstupnici evinrude-a za nase trziste ?

colonelo:

--- Citat: Vlada 69  26, 01, 2009, 14:38:53 posle podne ---Pre tri godine kupio sam novu Hondu 8 ks i hteo sam da odradim prvi servis nakon 20 radnih sati a posle i nakon 100 sati-krajem sezone(kako kaze proizvodjac).Otisao sam u ovlascen servis u Zemun i na moje iznenadjenje bilo je ovako:"sta ima da menjas ulje u ,menjacu-dobro je,ne treba ti to,samo bacas pare itd,itd.Pritom nije dovoljno sto naplacuje uslugu za servis vec prodaje filter za ulje 35 eur/kom a znam da je njegova nabavna cena oko 10 eur.Da me neko ne razume pogresno,nije problem u placanju ali osecao sam se kao magarac.

--- Kraj citata ---
Vlado, potpuno ista prica se i meni desila i ja sam ispao magarac i tada sam resio da za 200 sati idem na servis u Futog. Da li ti je pravio probleme Vlada iz Fitoga zbog servisiranja u Zemunu, cuo sam kao da taj u Zemunu bas i nije neki ovlasceni. Video si i sam kakva mu je firma, to kada bi doveli nekog iz Honde da vidi mislim da bi se covek ubio na mestu.

Vlada 69:
Isto se i meni desilo kada sam video servis,prosto nisam mogao da verujem.Ne znam bas kada bi oni iz Sibenika videli ovlascen servis u Zemunu... :nono:.Jeste ovlascen,video sam diplomu-certifikat,visi na zidu.Ispricao sam Vladi iz Futoga "moj slucaj sa R." na sta se on zacudio i slozili smo se da je to neprofesionalnost.Ne treba on nama da podilazi ali brate ako sam vodom iz S.Banovaca zapucao kod tebe u servis da mi odradis ono sto se mora onda uradi to.Nije mi bilo tesko da odvojim sat-dva,odem autom do Futoga i za 25 min.obavim servis i sad sam miran do proleca.E,tako rade pravi serviseri a ovi ostali neka se razmisle.

Outboard Master:
 :taunt: :taunt: selim se za srbiju i otvaram radionicu za vanbrodske :taunt: :taunt: :yahoo: :yahoo:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju