E, ovako treba... > Majstorije i popravke - Uradi sam..

Plasticni gliser 3,5m restauracija

(1/26) > >>

zeljko_srb:
Otvorio bih novu temu za komplet restauraciju malog glisera, ako nine problem.

Plan je sledeci. Plasticar dolazi da resi zrcalo i da pokrpi sve rupice koje su naknadno busene (budzevi) i da napravim nosac za prednja 2 sedista.
Potom ide smirglanje komplet spolja i iznutra.
Pa plastik prajmer spolja i iznutra.
Pa spric git
Pa zavrsna boja siva chalk grey u 2 sloja kontam.
I na kraju anti algin u donji deo korita, sto je potopljeno u vodu.

Komande za gas nema, volan ima, spulnu ili puz nema, neke sajle i koturaljke ima. Sta tu ide sa cim nemam pojma.

Kazte ako imate neki predlog ili izmena.








pick a number between 1 10

Zile-nbg:
Volan, upravljacki mehanizam, sajle, to ti je oko 500e, ali mislim da to ne moze da se veze na tomosa.
Nego, ne zameri sto pitam, posto sam skontao da si iz NS, ko ce da ti radi camac? Mislim koji majstor? Imali smo skoro bas neka iskustva sa plasticarom iz NS pa cisto da te posavetujemo  roll4

zeljko_srb:
Mita plasticar s klise. Bio je vec pogledao, 100e ce da kosta. Trebalo bi 5og juna da ga radi kod mene. Ostalo cu sam, farbanje smirglanje.

Nasao sam na kupujem prodajem oko 130e volan i komande sa sajlama. Ne bih za sada to kupovao, ko zna koja ce penta ici do kraja.

Kum ima kuci merkuri 20 2t i dzonson 25 2t. Uzecu za probu da vidim kako se ponasa camac s tim.

Zile-nbg:
Dobro je, nije ovaj sto ga znamo. Srecno, nadam se da ti nece manjkati entuzijazma da privedes posao kraju  sajkaca

broker975fx:
Uzmes iz zezanja motor iz auta, dodatnoga nasviras i napravis ovo :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju