Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

parkirna cerada

(1/3) > >>

vaca:
Zdravo svima

parkirna cerada na mom čamcu je malo popustila, nije pocepana, ali je "progledala" na nekim mestima pa kad pada kiša ili se topi sneg, po malo propušta vodu u korito čamca
E sad, verovatno je to dobro zbog ventilacije i kondenzacije :) ali mislim da bi ipak bilo bolje da je zamenim

Pošto ne bih da menjam kopče, koje su sasvim u redu, prema postojećoj ceradi bih samo uradio novu. Našao sam i osobu koja bi to mogla da uradi ali ono što ne znam je koje platno treba upotrebiti za ovo.
Kontam da ima više opcija - plastificirano-neplastificirano, gusto tkano ili manje gusto, koji se skuplja koji se ne skuplja...

Znate li od kako se zove materijal od čega je najbolje ovo napraviti i gde se može kupiti u Beogradu i okolini?


Unapred hvala

zankiki:
Zove sse nautičko platno, ja najviše volim da ga nabavi majstor  koji radi ciradu, da u slučaju reklamacije ne može da kaže da platno nije valjalo ili slično.
Mada sa Saletom iz Aqualux-a nema reklamacija, samo čujem da ga je zbog obima posla malo teško uloviti u poslednje vreme.

MiletaStamat:
Imaš u leštanima firmu koja prodaje cerade drikere i ostalo. Kod njih sam uzimao ponekad šta mi je trebalo.
wir-con-doo-ceradno-platno-i-okovi
Адреса: Kružni Put 1ć, Leštane
 Телефон: 011 4099733
Ja bih ti preporučio kvalitetniju ceradu. Ako staviš to TZV nautičko platno, kad ga useru patke i galebovi nema šanse da ga opereš

vaca:
@zankiki - čitao sam da je Sale ok i sve prođe kako treba ali ovaj put rekoh da vidim nešto u sopstvenoj režiji, da ne potežem za NS

@mileta - hvala. Zvaću ih. Jel ima neko posebno ime ta cerada ili samo kažem upravo to - neka kvalitetnija...?

MiletaStamat:
Samo im ti objasni za šta ti treba. Iskusni su oni preporučiće ti šta treba.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju