E, ovako treba... > Majstori, Majstori ...

Servis gumenjaka u Novom Sadu

(1/2) > >>

vepar:
Potreban mi je majstor ili firma koja se bavi servisiranjem gumenjaka. Na malom RIB zodjaku mi se odlepilo jedno od platana (delova gume) koje drzi tubuse za zrcalo a i jedan ventil mi lagano pusta vazduh. Hteo bih to da sredim pa ako znate nekoga u Novosm Sadu ko radi takve stvari. Pisite! Mislim da je camac od hipalona...

vepar:
Uf jel moguce da niko ne zna ni jednog majstora u NS? Nije valjda da cu morati da ga teram za BGD? Mada mozda nije ni lose, taman razlog da sidjem brodom do BGD  jh

HUMMER:
Ja samo znam za advance rib boats u bg...nisu nešto na glasu zbog cena ali... 25648

LSI:

--- Citat: vepar  04, 07, 2021, 13:30:09 posle podne ---Uf jel moguce da niko ne zna ni jednog majstora u NS? Nije valjda da cu morati da ga teram za BGD? Mada mozda nije ni lose, taman razlog da sidjem brodom do BGD  jh

--- Kraj citata ---

Добра прилика да се сврати у Стари Сланкамен и пристане уз нове понтоне. А можда се и попије неко пиво... Можда се нађе и нешто уз пиво...

zankiki:
Ovaj servis gumenjaka u BG mi zvuči sve bolje... Mogao bih i ja sa tobom da ti pomognem oko... Nečega...  sajkaca

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju