Autor Tema: Tapaciranje  (Pročitano 1718 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mr. No

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 113
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Sea Ray
Tapaciranje
« poslato: 18, 06, 2021, 11:14:46 pre podne »
Treba mi preporuka za dobrog majstora za tapaciranje sedišta i sunđera sa nautičkom kožom koji zna šta radi i kako se šije nautička koža.

Majstor kod koga sam odneo da mi radi je zeznuo sve što je moglo da se zezne pa raskidamo dalju saradnju.

Dragan (Dnautik) nema kada da radi pa mi treba preporuka kako ne bih bacao više novac na materijal i gubio živce. Ništa nije zahtevno u pitanju, kombinacija glatke kože i kože sa "rombićima" je u pitanju bez ikakvih insertacija i mešanja boja i još je sve pravilih oblika....


Beograd - super! Dalje - ni to nije problem samo da bude lepo urađeno.





Van mreže marko07

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 274
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Sesan
  • Brod tip: Samogradnja
  • Marina: Stenka
  • Veličina: 9.6
Odg: Tapaciranje
« Odgovor #1 poslato: 18, 06, 2021, 16:51:45 posle podne »
Ja sam dobio broj od momaka u tehnonautici od Sase koje radi tende i sije sve za camce.
Kako on reče ceo Goga jahting klub je on radio.
E sad ja sam sa njim dogovorio tendu ali još nije počeo da radi pa ne mogu ništa da kažem, ono što mi se svidja je što zvuči jako ozbiljno i profesionalno i u startu je rekao kad i kako može da radi, nije bilo zovem te sutra, prekosutra i slično....
Broj telefona je 0607687480

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Kako da ne budem stepski vuk, olinjali pustinjak usred sveta čiji ciljevi nisu moji, čije mi radosti ništa ne znače!

Van mreže Mr. No

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 113
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Sea Ray
Odg: Tapaciranje
« Odgovor #2 poslato: 28, 06, 2021, 15:17:19 posle podne »
Hvala na odgovoru, rešio sam 114

Van mreže jedar

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 105
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Marieholms Catalina m22
  • Brod tip: Marieholms Bruk
  • Marina: Vik-Inn
  • Veličina: 6,5 m
Odg: Tapaciranje
« Odgovor #3 poslato: 01, 08, 2021, 14:48:53 posle podne »
pa daj kontakt?

Van mreže marko07

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 274
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Sesan
  • Brod tip: Samogradnja
  • Marina: Stenka
  • Veličina: 9.6
Odg: Tapaciranje
« Odgovor #4 poslato: 01, 08, 2021, 21:20:43 posle podne »
Teška srca moram da kažem da ova moja "preporuka" pada u vodu i to onako, debelo...
Čovek stvarno zvuči jako profesionalno ALI dogovor je bio da krene 21og juna i ja jos uvek čekam na tendu...
Svaki put izgovori i priče kako se šta zakomplikovao na drugim čamcima gde radi. Nudio je pare nazad ali sam izbubio toliko vremena da sada ako opet čekam nekog drugog...
Tako da ako ga slučajno zovete, a nažalost ne preporucujem, nikako pare u napred nego kad završi pa onda...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Kako da ne budem stepski vuk, olinjali pustinjak usred sveta čiji ciljevi nisu moji, čije mi radosti ništa ne znače!