E, ovako treba... > Vanbrodski motori

Suzuki 20hp EFI

(1/3) > >>

MarkoSK90:
Pozdrav ljudi, jel imao neko iskustva sa novijim suzuki motorima? Gledam da uzmem jedan suzuki 20, daljinske komande, duga noga, el start, teretna elisa. Trebao bi da gura brodic 9x2.6 deplasman korito, radjeno po projektu. Iznajmljivanje, charter, prevoz po dunavu i slicno.

Dvoumim se novo/polovno. Kada pogledam cene polovnih po oglasima, nova ni ne ispadne strasno skupa s obzirom da treba nesto pouzdano sto ce imati dosta radnih sati.

Svaki savet je dobrodosao.  a0335

Drivee:
kazu da su tanke, puno plastike ali znam lika koji radi prevoz sa takvim motorom, napravi 1000 sati mesecno, a radi 2-3 meseca, 2 godine bez ikakvog problema.
Samo racunaj da cena nove nije konacna, uz nju ne ide filter i jos neke stvari a ako hoces garanciju, moras sve kupiti sto oni kazu, to je jos mislim nekih 80 eura.

Bojan Bakic:
Tesko da napravi 1000sati mesecno :-) .Imao sam priliku da vozim celo proslo leto suzuki 100ks na gliseru nov je motor u pitanju i zadivilo me koliko je tih i ima prefinjen zvuk u svim rezimima voznje u odnosu na ostale japance na koje smo navikli.

zankiki:
Nije baš 1000, ali napravi 200-300 sigurno...

Drivee:
Izvinjavam se, mislio sam za sezonu 1000 sati.. znam da ne izlazi iz camca..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju