Nautika opšta... > OPŠTA DISKUSIJA

Plovidba kanalima tokom predstojecih praznika

(1/5) > >>

Milivoje:
Drage kolege nauticari,

Kolega Bakic i ja planiramo da iskoristimo prvomajske i vaskrsnje praznike onako kako najvise volimo, tj. da zaplovimo i iz Beograda se nasim camcima stustimo nizvodno do Rama, gde bismo usli u kanale DTD i njima plovili do Tise (jos nismo odlucili kojim krakom bismo finisirali u kanalima - da li bismo isli do Novog Beceja ili do Titela), a onda opet nizvodno do Beograda, odnosno nasih maticnih luka. Zelja nam je da u plovidbi provodimo nekoliko sati dnevno, a da ostalo vreme, u skladu sa trenutnom inspiracijom, koristimo za pecanje, rostiljanje, kotlicanje i slicne aktivnosti. Ideja je da krenemo 29. ili 30. aprila i da na vodi budemo najkrace do 5. maja. Jos nismo precizirali sve detalje, ali sada se ovde oglasavamo sa pozivom da nam se pridruze svi kojima se ideja dopada i imaju mogucnosti za to. U ovakve avanture valja ici u najboljem drustvu. ;)

Veliki pozdrav!

Послато са SM-A600F помоћу Тапатока

Filip Beograd:
Marina Kolorit iz Beograda organizuje istu regatu. Polazak u cetvrtak 29. Povratak u nedelju 9. Za sada ima prijavljeno 6 camaca i jos 4 potencijalna.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Bojan Bakic:
Super bice lepog druzenja usput.Samo vreme da nas posluzi.

broker975fx:
Ta ruta je za opasno ispiranje mozga,
Jednom kad udjes deluje da danima nema izlaza, obradujes se kad vidis most do koga ti treba sat vremena a onda jos sat vremena se udaljavas od istog.
Sa ekipom je ok ali sam kad bi tu usao mislim da vise ne bih izasao, barem ne normalan:)

LSI:
Извини, пријатељу, али ко је од нас који имамо чамце сасвим нормалан?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju