Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

Pozdrav od Zileta

<< < (2/26) > >>

Mr. No:
Dobrodošao kolega sa BJB  114

marko07:
Dobrodošao, ispade da nas više ovde deli te 2 ljubavi

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Zile-nbg:
Hvala svima, pogotovo mojim sapatnicima sa bjb-a  sajkaca

foRce:
Dobro nam dosao.
Koji god izaberes uzivaces svakako.
Plastika se lakse odrzava, ali je skuplja u startu, mozda neki alu camac. Sa tom konjazom ce leteti.
Srecno.

Zile-nbg:
Iako je ovo tema za predstavljanja, da ne bih otvarao 1001 temu o izboru camca, samo cu konstatovati sledece.
Moja neka ideja je da ne dajem uopste mnogo para za korito iz prostog razloga sto cu mozda za 2-3god pozeleti da menjam. To u startu znaci da npr Masheer sa konzolom bez ikakve opreme za 4200e u startu otpada. Slicno je i sa Big Footom, Nelt 506 kao i sa slicnima.
Po ceni tu nesto odskace Aqua Lux, ali jbg, 140 je sirina preko svega sto mi je zaista malo.
Sto se Alu camaca tice, cene su onako, solidne, ali Kempi i momci sa Plavih H. Su zauzeti do kraja godine.
Gospodin Sasa iz Apatina je npr slobodan za Alu, cena za 5x1.25 je oko 2100 plus par stotina za konzolu bez icega...
Uglavnom, sve je to vise nego sto sam mislio.
Na kraju sam zvao i doticnog Miletu iz Zr, jbg celicni tabanas 6x1.25 izadje oko 800e sa konzolom, ali tu imamo problem papirologije za registraciju. Moze nesto da se sredi, ali dosta zavisi od pojedinacne kapetanije.
Na oglasima ovo sto sam video da je slicno plastikanerima koje sam gore naveo sa motorima od 20-40ks ima par komada oko 5500-6000e.
Konkretno nisam vezan ni za jedan materijal, jer nijedan nisam terao, osim par komada u Grckoj na renti.
Slobodno pucajte sve sto mislite da moze da koristi, informacije, neko ko prodaje, ako znate nekoga ko pravi camce itd...

Veliki pozdrav za raju  a0335

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju