Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

Pozdrav od Zileta

(1/26) > >>

Zile-nbg:
Pozdrav svima,

ja sam Milos ili Zile kako je kome volja. Ovde sam dosao na preporuku par kolega sa kojima delim jos jednu pasiju, a to su motocikli.
Apsolutni sam duduk u nautickom svetu, i trenutno sam u potrazi za svojim prvim plovilom.

Posle gledanja dosta plasticara i dobijanja ponuda za nove koje se krecu uglavnom oko 4000e za relativno siromasnu opremu, poceo sam da razmatram da napravim metalni camac.
Vise ljudi mi je reklo da je to kao sa motorima, tek kad budem poceo da plovim, videcu sta mi se svidja, sta mi se ne svidja i sta zelim da promenim.

Moja neka ideja je bila da kupim nesto za dnevna vozikanja po Savi i Dunavu, tipa Nelt 506 Lux, Big Foot, Commander 18 sport itd, medjutim nije mi ideja da potrosim mnogo para u startu i onda da shvatim da sam se zajebao. A i dobio sam savete da se metalni opustenije vozi u smislu vezbanja pristajanja itd.

Takodje, gledao sam Tohatsu 4t 20-25-30ks, pa cu videti i prema camcu sta izabrati.

Naleteo sam na majstor Miletu iz Zrenjanina, pa ako neko ima iskustva, neka podeli, koliko sam gledao po temama, slabo se pominje.

Hvala i svako dobro.

Bojan Bakic:
Pozdrav za drugara bajkera :-)

srsa:
Добро дошао. 114

HIBINI:
Dobro dosao . 114

Профа:
Добро дошао.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju