E, ovako treba... > Plovila

Nelt 506 special

(1/8) > >>

Srdjan22:
Razmisljam o kupovini ovog camca.
Interesuju me vasa iskustva i misljenja o njemu - kvalitetu, plovnim karakteristikama.
Sta mislite kakav je u odnosu na slicne camce drugih domacih proizvodjaca?
Meni licno se, na prvi pogled, dopada ali bih voleo da cujem neka konkretna iskustva i zapazanja ljudi koji ga imaju ili su plovili njime.
Unapred hvala na svakom korisnom savetu i zapazanju.

ajveks:

--- Citat: Srdjan22  19, 03, 2021, 12:24:04 posle podne ---Razmisljam o kupovini ovog camca.
Interesuju me vasa iskustva i misljenja o njemu - kvalitetu, plovnim karakteristikama.
Sta mislite kakav je u odnosu na slicne camce drugih domacih proizvodjaca?
Meni licno se, na prvi pogled, dopada ali bih voleo da cujem neka konkretna iskustva i zapazanja ljudi koji ga imaju ili su plovili njime.
Unapred hvala na svakom korisnom savetu i zapazanju.

--- Kraj citata ---
Dobar camac plovan i sa motorom od 20ks ,sto nije slucaj npr sa bigfutom.Ali ako stavljate motor od 30ks i jace onda je situacija totalno obrnuta.Znaci plovan komotan ima lep pramac,u klasi primus 17 aqua lux.

Sent from my RMX2002 using Tapatalk

Cacciatore:
Da nisam kupio Bfuta ovaj bi mi sigurno bio izbor.  Drugar ga tera sa tohatsuom od 20ks i ide stvarno odlicno, pre toga je bila na njemu yamaha od 30 i sa njom je bukvalno leteo. E sad koliki su im rokovi isporuke nisam stigao da saznam.

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

Srdjan22:
Evo, danas sam bas slikao kod mene na Tamisu. Big foot i Nelt jedan do drugog. Meni je Nelt lepse korito, mada verovatno ima i drugacijih misljenja.
I mislim da je ovo "stari" model Big foot-a, a ne ultimate. Mada mi taj momenat ne menja stav kada ih poredim.

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

ajveks:
Ok,ali big foot nije ultimate

Sent from my RMX2002 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju