E, ovako treba... > Honda

Honda BF20D

<< < (2/5) > >>

Drivee:
Da, probao sam, desi mi se da mi izleti crevo iz pumpice... mozda to da pogledam. Stavicu selnu.

maverick:
Da , vrlo često povuče zrak i vrati gorivo nazad...skrati po dva cm crijevo na spojevima i stavi pvc vezicu...bit ce dovoljna ako nemas inox šelnice tih dimenzija

Drivee:
Tako cu uraditi, na zalost, tek u petak. Javljam rezultate. Mada imam i komplet novo crevo i pumpicu sto je kostalo 1800 dinara i nekako bih radije ostavio ovo yamaha koje je staro preko 20 godina. nesto nemam poverenja u nove gumene delove, pogotovo za tu cenu.

maverick:
Novi djelovi su svakako bolji , bar u ovom trenutku ali realno...dvadeset godina nece trajati ni da ga drzis u frizideru  jh  kao sto je izdrzalo staro crijevo ....

zankiki:

--- Citat: Drivee  01, 09, 2020, 07:33:52 pre podne ---Tako cu uraditi, na zalost, tek u petak. Javljam rezultate. Mada imam i komplet novo crevo i pumpicu sto je kostalo 1800 dinara i nekako bih radije ostavio ovo yamaha koje je staro preko 20 godina. nesto nemam poverenja u nove gumene delove, pogotovo za tu cenu.

--- Kraj citata ---

Pa ti poruči iz yamahe  sajkaca sajkaca sajkaca
Koliko to uopšte može da košta u originalu? I pitanje je da li je isto kao original od pre 20 godina....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju