Autor Tema: Marissa Đerdap 2020  (Pročitano 7147 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Marissa Đerdap 2020
« Odgovor #45 poslato: 24, 08, 2020, 14:00:21 posle podne »
Znam da je dole kamenje, ali sam i prošli put stajao na to isto mesto... Ima 40-50cm od Marissinog pramca do kamenja, nije bilo rizično.
A gumu nemam naviku da nosim.....

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Marissa Đerdap 2020
« Odgovor #46 poslato: 24, 08, 2020, 14:19:10 posle podne »

Inače je ta "marina" u Golupcu okrenuta tako da najčešći (ne i najjači) vetar ne ide preko valobrana nego baš sa strane  ha ha ha od tvrđave
Da... tamo se ljuljaš celu noć ali i pored toga meni je ta marina ok..pre svega ne naplaćuje se...blizu je gorivo i voda,lep kej za prošetati...jedino sa te strane prema pumpi nikad nema slobodnog mesta tako da sam se i ja uvek vezao prema Dunavu.
Što se tiče gume to je redovna oprema za pod pramac na Srebrnom jezeru mada se sa desne strane prilično navuklo nanosa i trava je osvojila pa ako neko već nije zauzeo mesto može "meko" da se pristane
Dunav je moje more.....

Van mreže Terca

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 696
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Marissa Đerdap 2020
« Odgovor #47 poslato: 24, 08, 2020, 15:21:14 posle podne »
jeste... al desno na keju na Srebrnom su osim nanosa i one traktorske gume na koje pristaje brod kafana na sprat Ana-I... i tu gastosi  iz istočne Srbije prave igrokaze za prikazivanje ličnog blagostanja sirotoj rodbini u otadžbini, 18-te rođendane i tako te pičvajze.

Pa se ti taman lepo namestiš, oni naiđu u prvi sumrak iz promenadne plovidbe, tebi već kasno da bežiš odatle, a oni cepaju ozvučenje ko na Vembliju, na 5 metara od tebe, marimbu sitni sajzer i pevaljka sa krupnim vibratoom... msm tada ni 100m levo ne pomaže mnogo harm a ne pomaže ni marina  Srećom ne rade svaki dan.
I male stvari su velike, kada se gledaju izbliza.

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Marissa Đerdap 2020
« Odgovor #48 poslato: 24, 08, 2020, 15:44:20 posle podne »
 ha ha ha

onda sam ja imao sreće... mada,pre dve godine kad sam bio poslednji put bio je neki moto skup i koncert sa jakim ozvučenjem ali je muzika bar bila dobra pa nije toliko smetala, čak smo bili jedno sat i po na koncertu po principu kad ne možeš da ih pobediš onda im se pridruži  b1  flasica
Dunav je moje more.....