The world of sailing - Svet jedrenja > Vesti iz sveta jedrenja i jedriličarstva

Zajednicko jedrenje 16.5-30.5.2020 - Jonsko more

(1/3) > >>

draganbg:
Cao

Ne znam da li je u skladu s pravilima foruma, prijatelj i ja planirano jedrenje Jonskim morem 16.5-30.5.2020
Iimamo dva mesta (1 kabinu) ako ima zainteresovanih. Napominjem da se svi troskovi dele na ravne casti.

Pozdrav
Dragan



Sent from my iPhone using Tapatalk

Misha D:
- kakva je jedrilica, koliko kabina, slika?
- da li ste imali ranija iskustva u tom delu Jonskog mora?
- kako se ide odavde do marine?

draganbg:
Postovanje

Trenutno smo u pregovorima za Bavaria 42, najverovatnije u toku sledece nedelje cemo znaci konacno da li ide ona ili Bavaria 37.
Nemamo iskustva na Jonskom moru, do sada imamo oko 1000 Nm po severnim Sporadima (Volos, Skiatos, Skopelos, Alonisos). Cilj nam je da za dve nedelje predjemo minimum 450 Nm , naravno pod uslovom da vreme dozvoli.
Sto se tice prevoza, mi idemo kolima iz Beograda, i u principu bi bilo jos dva mesta ako imamo normalne 'prtljazne' afinitete.

Cim rezervisemo brod, poslacu update ovde.

Pozdrav,
Dragan

calypso2:
Zainteresovanih ima, ali naravno bilo bi dobro da se postave slike sa dosadasnjih jedrenja, neki tekst u vidu upoznavanja, da li je stalna posada pa fale dvojica ili menjate ...
Biti na brodu, pa makar bila i Bavaria 42 sa ljudima koje ne poznajes je veliki rizik i lutrija kako ce proci leto i plovidba.
Posebno ako svi clanovi nisu upoznati sa ponasanjem na brodu, potrosnjom vode, higijenskim navikama i standardima, alkoholu, hrani, spavanju... Sta se deli na ravne casti i kako osim troska broda, goriva i pranja broda..?Da ne duljim  eek
Ja sam licno potencijalno zainteresovan, ali naravno ne ovako, jer nije ni realno ni razumno da se prijavim za sada.  114

neptun:
15 dana je bas izazov ako nije uhodana ekipa. Zna da bude veselo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju