Nautika opšta... > Nautičke reportaže

RogivzaR plovidbe

<< < (2/28) > >>

Kabe:
Pre nekoliko dana družio sam se na Šodrošu sa nekim mladim nautičarima :) Njih troje, tata i pas...

Mislim da su danas na regati, pošto smo pričali da će ići...

















a chase bank near me

vookela:
Bravo, tako i treba uzivati... samo lagano...vidimo se na vodi  ok

LSI:
Још само да је и онај малишан с белом капом на глави, имао сигурносни прслук или макар оне пластичне мишиће...

Kabe:
Nisu mu bili potrebni u trenutku fotografisanja, kao ni neposredno pre toga :) Kao ni još jednom klincu (koji se ne vidi zaklonjen na jednoj fotki). On je u svom "vozilu", tek se ukrcao. Pristali su kod mene, iskakli, brčkali se, uživali. Mala je sve vreme sa pojasom zato sto ne zna još da pliva kako reče tata pa se brčka sa prslukom.

Kontam da je momak ozbiljan i da ima opremu za sve čim je planirao regatu.

Inače, imali su problem sa vučjakom, koji zbog ekstremne visine vode nije mogao da nađe izlaz iz vode i malo odmori, pa je uspeo na nekom drvetu improvizovano da se skrasi i nastavio posle dalje dok se ekipa brčkala.

Svaka čast njemu kada je sa svim ovim klincima i vučjakom samostalno krenuo u neku ovakvu avanturu. Nimalo naivno.

DuleN:

--- Citat: Kabe  23, 06, 2019, 17:30:15 posle podne ---
Svaka čast njemu kada je sa svim ovim klincima i vučjakom samostalno krenuo u neku ovakvu avanturu. Nimalo naivno.

--- Kraj citata ---
Mogao je ladno da krene i bez psa, jer ovo je za nekoga uzivanje, ali za psa je pravo mucenje...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju