Autor Tema: Odlučio sam da progovorim!  (Pročitano 4414 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže oblak

  • Administrator
  • Talasožder Mali
  • *****
  • Poruke: 769
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Bayliner 2556 flybridge
  • Marina: Stenka, Beograd
  • Veličina: 25 ft
Odlučio sam da progovorim!
« poslato: 20, 11, 2018, 20:01:54 posle podne »
Odlučio sam da progovorim
U razgovoru sa Mesecharem, mada je sada već svima jasno su Oblak i Meshecar dva pseudonima jedne iste osobe, samo što je on iz Niša a ja iz Belgije, zaključio sam, ili smo, ali to je isto, šta se ovde dešava.

Laza, alijas Kapetan, da, da, dragi moji, nadam se da sedite jer je ovo tek početak, nije slučajno danas objavio post koji je izazvao toliko polemike i komentara. Pre par godina je Aca Lukas pogodjen u nogu, a to sam nije uradio, kako očevici tvrde, tako da je jasno da je to uradio neko drugi. Zankiki, džabe jedeš donju usnu, ja više neću da ćutim.

Sve mi je to preneo Dora, a takav nik je sebi dao da ga ljudi ne bi ozbiljno shvatali. Zox je obećao da će sve potvrditi kada se vrati iz Barselone za koju igra fudbal i bloguje pod nikom Tanja Henry.

Daljim istraživanjem sam otkrio da Mileta piše i van foruma, i kao da mu nije dosta takvog licemerja, čak je nešto i objavljivao. Skandal. A sad, frapantno. LSI, koji u maniru agenata bivšeg DDR-a, ni ovo nije slučajno, obratite pažnju da su Zox i Djordje samo zamenili raspored.

VukNS, uopšte nije vuk. To je ladno neki lik. Nikada i nije bio u šumi jer je alergičan na lišće i borove iglice, a jagnjetinu organski ne podnosi. Ako je verovati Srsi, čak je i vegeterijanac. O Srsi neki drugi put, jer znam da me posmatraju dok ovo pišem, i ne znam koliko još imam vremena.

Za kraj, da li ste pročitali post clana pod nikom Niko. Pročitajte. I zapitajte se šta bi bilo da Zankiki sedi sakriven, a neko se prodere - ko je tamo? I? Šta bi ovaj odgovorio? NIKO, e to bi odgovorio. Jebote, ceo svet ga traži, a on na forumu.

Ljudi, nije zajebancija, pamet u glavu, danas je utorak, a već sutra sreda
Zvoni, kucanje ne radi!

Van mreže DuleN

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1555
  • www.mojaladja.com
    • AluNautika
  • Brod tip: AluNautika
  • Marina: Stari Slankamen
  • Veličina: 6.3 m
Odg: Odlučio sam da progovorim!
« Odgovor #1 poslato: 20, 11, 2018, 20:07:14 posle podne »
E jesi ga objasnio, prostije nije moglo....

Van mreže srsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2072
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Брод СРСА
  • Brod tip: челични кабинаш
  • Marina: марина ЈП Ада Циганлија
  • Veličina: 10х2,9м
Odg: Odlučio sam da progovorim!
« Odgovor #2 poslato: 20, 11, 2018, 20:12:14 posle podne »
Просто не знам шта да кажем. Шта је то Облака натерало (или ко)  да се оволико отвори и све исприча, не знам али сазнаћемо, ради се на томе. Али највише ме копка, што је баш сад одлучио да све каже? А, замислите, сутра среда.  rolleye

Van mreže oblak

  • Administrator
  • Talasožder Mali
  • *****
  • Poruke: 769
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Bayliner 2556 flybridge
  • Marina: Stenka, Beograd
  • Veličina: 25 ft
Odg: Odlučio sam da progovorim!
« Odgovor #3 poslato: 20, 11, 2018, 20:13:28 posle podne »
Reci cu ozbiljno sta mislim, postoje ljudi koji rasturaju, koji se zajebavaju, uživaju brodicima, u ženama, hrani, piću, neki ližu kliću, neki više vole miću. Eto, a neki vole da se svadjaju, ne bi se druzili, malo bi ratovali, raspravljali, svadjali. Smetaju im ovi ili oni , drugima smetaju ljudi koji kažu da nas Evropa tretira kao maćeha Pepeljugu, ako nisi za DS onda si radikal, ako nisi radikal onda si pička izdajnička, i sve tako redom..
Ajde malo iskulirajte, nek pise sta ko voli, kome se ne cita nek ne cita..Ima mesta za sve.

Zvoni, kucanje ne radi!

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Odlučio sam da progovorim!
« Odgovor #4 poslato: 20, 11, 2018, 20:37:08 posle podne »
Ne znam šta je to sa ljudima. Smatramo se inteligentnim bićima, a sve radmo suprotno od toga. Dao nam bog, priroda, da uživamo, ali ne, nama sladje da se svadjamo, ogovaramo, pljujemo, kritikujemo, individualno sve najbolje znamo, a ovamo, na kraju sve se svodi na isto, polako nestajemo.
Slažem se sa Oblakom, forum je mesto za druženje, upoznavanje, delenje dobrih saveta, nekada stručnih, nekada drugarskih, ponekad šaljivih, i na tome treba da se završi. Nismo svi isti, ono što meni odgovara, drugom možda ne, ali to nije razlog da odmah skačemo jedni na druge. Tema na forumu je bezbroj, siguran sam da za svakog ima nešto inspirativno, zanimljivo, tako da ako se nekom nešto ne dopada, dopašće mu se nešto drugo, nek zaobiće nedopadano. Opustite se ljudi, život je kratak, ako ne možemo da pomognemo nemoj ni da odmažemo ni sebi ni drugom. Uživajte, ovde, na forumu, reci, s porodicom, prijateljima, bilo gde, ali opustite se i uživajte, manite se svadje. Niko tu ne dobija, svi gube.

Van mreže Dora

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 540
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Mali Remorker NS-980F
    • Auto Dora 021
  • Veličina: Veličina nije bitna :)
Odg: Odlučio sam da progovorim!
« Odgovor #5 poslato: 20, 11, 2018, 22:19:54 posle podne »
Druže Oblak, mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo :)
Ja sam uvek u pravu, čak i kad jesam...