E, ovako treba... > Plovila

Novi čamac- CRANCHI HOLIDAY

(1/55) > >>

MiletaStamat:
Nisam odavno, ali danas moram da otvorim novu temu. Posle Vodičanke, Istranke, moju flotu je začinio jedan CRANCHI HOLIDAY. Brod baš onakakav kakav sam tražio, 6 x 2,50 m, prostran, konforan. posebna prostorija za WC, sudopera, mesto za rešo. Uvežen je bez motora, inače bio VOLVO, mnogo mesta za razne sitnice. Sada sredi pranje, glancanje, dotezanje, postavljanje platforme za vanbrodki motor, i na proleće, nadam se, ima da zaplovi.
Znam da je glisersko korito, odmah da kažem da ne nameravam s njim da glisiram. Trebaće mi neki motor što manje snage, i potrošnje, sa kojim bih mogao da idem 10-15 km/h, meni dovoljno. Od mog prijatelja DuleN, sam dobio ponudu da probam njegovu Yamahu , misim da je 40 KS, pa ta opcija ostaje otvorena, makar dok ne rešim neko trajno rešenje (Hvala Dule na nesebičnoj ponudi).
Sad ako neko poznaje ovaj čamac, radu ću saslušati sve vaše predloge i sugestije u vezi sredjivanja, izbora motora i slično.

Dora:
 kgk

Baš mi je drago, tebi to baš puno znači pa to čini sreću još većom :)

vepar:
Cestitam, od srca zelim da se navozas ovim brodom!

steps:
E, stvarno si neumoran. Ovim tempom do penzije ces da dodjes do 12 metara duzine. Vidimo se na reci od proleca....

MiletaStamat:
Hvala na lepim željama. Steps, nema više, ovo je brod po mojoj meri-

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju