Opšta...Tu smo... > Uputstva

Vojni desantni aluminijumski camac ( izgradnja kabine )

<< < (7/7)

LSI:
Закерало, хвала лепо на овој исправци и извињавам се свима због грешке коју сам направио. Сад ћу то исправити у мом одговору како не бих никог доводио у заблуду.

Zoran T:

--- Citat: Škorić  30, 09, 2018, 14:10:27 posle podne ---Poz drustvo. jel smeta aluminijumu ako je na njega zavrnut metal tj metalne cijevi? Negdje sam procitao o toj galvanizaciji ili sta vec :) da ga ne treba vezati metalnim lancem i tako to. Jel moze neko da mi pojasni, hvala..

--- Kraj citata ---


Obicno na celicni trup ide alu nadgradnja zbog tezine i po nekom "pravilu" spoj celika i alu ide preko prohroma da celik i alu nemaju dodirnih tacaka inace strada alu...u tvom slucaju srafljenja cevi mozda bi neka bakelitna(plasticna) ili od tvrde gume kao podloska sprecila taj efekat

Škorić:
Hvala Zorane, i ja sam laici razmisljo da stavim neku podlosku

Škorić:
Poz drustvo jel moze neki savjet u vezi farbanja camca a da nije preskupo. Na njemu je ona vojna zelena pa preko nje najvjerovatnije neka nitro farba. Da li bi valjalo matirati smirglom pa ofarbati nekom uljanom bojom

Škorić:
Poz drustvo jel moze neki savjet u vezi farbanja camca a da nije preskupo. Na njemu je ona vojna zelena pa preko nje najvjerovatnije neka nitro farba. Da li bi valjalo matirati smirglom pa ofarbati nekom uljanom bojom

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju