Nepogode na rekama... > LED NA REKAMA

"Leto" 2018

(1/2) > >>

DuleN:
Ovo "leto" ce ostati za mene nezaboravno...
Do pocetka avgusta kao u tropskim krajevima, od pocetka avgusta skapsa totalna...
A ono sto je za mene naj gore - nivo vode na Dunavu rapidno pada...
Danas sam jedva izasao iz marine Slankamen... Na donjem delu ostrva dubina je jedva 30-40 cm... Od danas sam na godisnjem odmoru, a da li cu sutra moci da izadjem iz marine, to je veliko pitanje...

Ljuba:
Mene (a i moje društvo) razočarala je Tisa. Prljava, mutna, ni nalik na Tisu od Avgusta prošle godine a od ribe ni traga.
A pre toga jedno mesec i po, bili na Žilovi pa i tamo ćorak, riba sve nešto sitno bez veze.
Na kraju je ispalo da nismo trebali nigde ni ići jer smo ponajbolje prošli na našem terenu, Male i Srednje vode.
Bilo ribe, kupanja, roštilja, druženja i sve to ni na sat vremena od marine.

DuleN:
Ljubo, niste samo vi razocarani Tisom... Ovo niko ne pamti sto se s njim desava...
Moji drugari koji na Tisi imaju splavove prakticno i ne idu tamo. Niko ne moze da objasni sta se desilo sa ribom. Jednostavno je nema...

cira58:
     I ja sam bio pet dana na Tisi i vratio se. Zao mi zaposlenih ljudi kojima propadose planovi a planovi bili vezani za Tisu. Metereolozi neznaju nista da nam kazu sta ce biti.

zveki66:
Ne znam koliko je tacna prica ali mi je tako receno bukvalno dan pre nego sto smo trebali da krenemo na Tisu. Prica je da su u Rumuniji bile poplave, da je neka krecana ili fabrika za preradu kreca poplavljena i da se sve izlilo u Tisu. zato ima i tu belicastu boju kao da pliva mleko. Ovo nije proverena informacija i ne treba je uzimati za tacno tumacenje dok neko ne proveri ili potvrdi.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju