E, ovako treba... > Oprema

Garmin stiker 5 ili Lowrance elite 7 chirp

(1/2) > >>

Drivee:
Pozdrav,

Ako se neko razume.. imam novac za ili Garmin stiker 5 ili Lowrance elite 7 chirp. Koji da kupim? garmin treba da je malo noviji a jeftiniji, nov je 390, lowrance malo stariji i moze polovan da se kupi za 450 na KP. Sonar mi treba za pecanje, ozancavanje mesta..

DuleN:
I jedan i drugi ce dobro sluziti za merenje dubine i konfiguraciju dna. Ribu ti sigurno nece pokazati...
Zato bi mozda mogao i nesto jeftinije i prostije da pazaris, jer ce ti ista sprava za 180-200 eur vrsiti isti posao...

Drivee:
Ribu nece pokazati? Gledam po you tube, neke testove, kao , vidi se riba..
verovatno bi mi zavrsio i garmin stiker 4 koji je 230 eura.

DuleN:
Drive,
Promenio sam par sonara i svi kao pokazuju ribu, ali to sto vidi kao ribu moze biti svasta... Od otpada, granja,....
Sidrio sam se na mestima gde kao pokazuje jata riba i nista nisam upecao, a tamo gde pokazuje kao samo prolazi po neka, pecao sam sasvim normalno.
Pretprosle godine sam gostovao na brodu mom poznaniku na Crnom Moru, koji profesionalno ribari. On je opremnjen sonarom koji vidi ribu, tacnije jata riba, ali taj sonar kosta oko 3000 USD...
Upravo iz tog razloga sonar koristim iskljucivo za informaciju o dubini, temperaturi vode i konfiguraciji dna...

zankiki:
Neće pokazati ribu jer ribe nema  lol lol lol

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju