E, ovako treba... > Россия

Neptun 23

(1/39) > >>

power70:
Posle datog oglasa na ovom sajtu da kupujem ruski motor neptun 23 javio mi se covek i ponudio TU masinu koju sam naravno odmah pazario-
ima li ko kakvih iskustava sa neptunima?

kemppi:
Vlasnike Neptuna bije glas da imaju duzu jednu ruku,zbog verglanja,verovatno ces motor vise verglati nego sto ce on raditi :download:.

power70:
Neznam odakle ti ta ideja ...imam veterok 12 doduse star 2 godine koji pali iz prve!!
A neptun 23 sam uzeo u nameri da ga sredjujem i uzeo sam ga,doneo kuci rekoh ajd da ga dekonzerviram i probam da ga upalim.....kad ono brrrrmmmmm iz prve -posle 12 godina stajanja u podrumu upalio is prve!!!Koji bi to motor jos mogao?
Odem na Dunav i gas ! Luda voznja! Paljenje is prve platine ocito u redu impeler odlican...sta da ti kazem!!!
Doduse dobro je dok ima takvih ljudi koji misle da ruska tehnika ne valja-kada bi ja inace uzeo motor od preko 20 konjskih snaga za
100 evra!!!

Kapetan:

--- Citat: power70  15, 09, 2009, 20:58:18 posle podne ---Doduse dobro je dok ima takvih ljudi koji misle da ruska tehnika ne valja-kada bi ja inace uzeo motor od preko 20 konjskih snaga za
100 evra!!!

--- Kraj citata ---
:good:

power70:
Malo slika sa vode..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju