The world of sailing - Svet jedrenja > Korisni linkovi

.

(1/3) > >>

.:
.

LSI:
Да ли сам у праву ако кажем да би то с транспортом и царином код нас коштало између 6 и 7 хиљада евра?

А онда треба уложити у сређивање мотора (продавац каже да чамац није употребљаван две године и да треба прештеловати мотор да би се смањила бука - ако сам добро разумео). Не разумем се у моторе па немам представу колико би коштало генерално сређивање мотора.

Ипак, чамац делује очувано...

tangabravo:
Znaš šta kažu Jevreji naj cenjeniji trgovci na svetu - nisam dovoljno bogat da kupujem jevtine stvari

mesechar:
Dobar je ovo brod ali duboki v . Motor u ovakvom brodu je problem ...Carina ce ga gledati kao da je top stanje a ne krkela plus americka proizvodnja dakle pet posto carine pride pa ondak na sve to pdv... I onda dodjes u situaciju sta dalje vaditi alu od motora i marinizirati neku varinantu stedljivijeg dizela ili sve raskaciti i prikaciti pentu na improvizovanom nosacu . Krajnji rezultat je nit imas deplasmanca ni gliser.. A on izasao na deset soma.....
Ovo nije brod ovo je "tamni vilajet" kajes se ako ga ne uzmes a kako bi se tek pokajao da ga uzmes. Mislim da treba gadjati brod sto blize nameni ....znaci ako mislis  da se vozis lagano i uzivas onda i takvo korito ako si za jurnjavu onda gadjas jurnjavu al ispravnu... Stara poslovica.....nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari....ovde ima jos kako smisla .
Recimo ne mogu da ne primetim da se na nasem trzistu pojavio bisercic od camca i to rekao bi bez shus pleha za ze nogu ....vec sa prilicno lepom masinom i generalno dobrom stanju....a mislim da je i cena veeeoma korektna
https://www.kupujemprodajem.com/Windy-22-cc-52385384

neptun:

--- Citat: mesechar  01, 11, 2017, 23:42:18 posle podne ---Dobar je ovo brod ali duboki v . Motor u ovakvom brodu je problem ...Carina ce ga gledati kao da je top stanje a ne krkela plus americka proizvodnja dakle pet posto carine pride pa ondak na sve to pdv... I onda dodjes u situaciju sta dalje vaditi alu od motora i marinizirati neku varinantu stedljivijeg dizela ili sve raskaciti i prikaciti pentu na improvizovanom nosacu . Krajnji rezultat je nit imas deplasmanca ni gliser.. A on izasao na deset soma.....
Ovo nije brod ovo je "tamni vilajet" kajes se ako ga ne uzmes a kako bi se tek pokajao da ga uzmes. Mislim da treba gadjati brod sto blize nameni ....znaci ako mislis  da se vozis lagano i uzivas onda i takvo korito ako si za jurnjavu onda gadjas jurnjavu al ispravnu... Stara poslovica.....nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari....ovde ima jos kako smisla .
Recimo ne mogu da ne primetim da se na nasem trzistu pojavio bisercic od camca i to rekao bi bez shus pleha za ze nogu ....vec sa prilicno lepom masinom i generalno dobrom stanju....a mislim da je i cena veeeoma korektna
https://www.kupujemprodajem.com/Windy-22-cc-52385384

--- Kraj citata ---
Slazem se.ovo meni deluju kao rupa bez dna,ili ako neko voli da radi oko camca i ima dosta novca.camac je lep,ali meni deluje da je bas star,ovaj motor skoro sigurno treba promeniti.a dobar dizel, odgovarajuci, sa ugradnjom tesko da je ispod 15000e.
Ovakav brod je jedino dobar ako glisira,mali vanbrodski motor ne ide ovde nikako.cak je i smesno.
Inace pored motora,ovi stari brodovi obicno mora skroz  se pretresu,najcesce i farbaju.spolja i unutra.a to je veliki posao.na kraju cena od 3000 e i ne igra neku ulogu.
Ovakav brod kad se kupuje,motor je glavna stvar.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju